^

Mój Mac Magazyn z najlepszymi Prezentami

Przemysław Marczyński

29 listopada 2019

Jaki prezent wybrać dla fana sprzętu Apple? Sam często stoję przed takim problemem. Chcemy w tym wydaniu magazynu zainspirować Was pomysłami i rozwiązać jeden z ważniejszych problemów przedświątecznych 🙂 Zapytaliśmy dystrybutorów sprzętu w Polsce co mogą nam zaproponować na prezenty. Zrobiła się z tego lista ponad pięćdziesięciu gadżetów które chętnie znajdziemy wśród świątecznych niespodzianek.

Prezentownik to jednak nie wszystko o czym będzie można przeczytać w tym wydaniu Mój Mac Magazyn. Apple ugościło nas ostatnio dużą ilością sprzętu, a koniec roku był okazją do ciekawych premier nowych aplikacji. W tym numerze znajdziecie recenzje wybranych przez nas produktów na które szczególnie zwróciliśmy uwagę.

Nowe wydanie można pobrać za darmo po rejestracji w gronie Czytelników Mój Mac. Nowe wydania dostarczymy Ci na skrzynkę e-mail.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy

Funkcja trackback/Funkcja pingback

  1. macOS Catalina. Proste Poradniki - premiera książki o komputerach Apple - Mój Mac - […] […]
  2. WinterFest 2019 - promocja na aplikacje dla macOS - Mój Mac - […] numer jeden to DEVONthink 3. Recenzję tej aplikacji przeczytacie w ostatnim wydaniu Mój Mac Magazyn. Jeśli szukacie narzędzi które…