Wybierz Strona

Mój Mac Magazyn z najlepszymi Prezentami

Mój Mac Magazyn z najlepszymi Prezentami

Jaki prezent wybrać dla fana sprzętu Apple? Sam często stoję przed takim problemem. Chcemy w tym wydaniu magazynu zainspirować Was pomysłami i rozwiązać jeden z ważniejszych problemów przedświątecznych 🙂 Zapytaliśmy dystrybutorów sprzętu w Polsce co mogą nam zaproponować na prezenty. Zrobiła się z tego lista ponad pięćdziesięciu gadżetów które chętnie znajdziemy wśród świątecznych niespodzianek.

Prezentownik to jednak nie wszystko o czym będzie można przeczytać w tym wydaniu Mój Mac Magazyn. Apple ugościło nas ostatnio dużą ilością sprzętu, a koniec roku był okazją do ciekawych premier nowych aplikacji. W tym numerze znajdziecie recenzje wybranych przez nas produktów na które szczególnie zwróciliśmy uwagę.

Nowe wydanie można pobrać za darmo po rejestracji w gronie Czytelników Mój Mac. Nowe wydania dostarczymy Ci na skrzynkę e-mail.

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!