^
Pixelmator Pro

Pixelmator Pro w bardzo atrakcyjnej cenie

Jaromir Kopp

23 października 2019

Pixelmator to jedna z alternatyw dla Photoshopa. Występuje on w dwóch wcieleniach: Pixelmator oraz Pixelmator Pro. Programy jak nazwy wskazują, służą do obróbki grafiki rastrowej, czyli m.in. zdjęć. Jednak obie wersje mają sporo narzędzi do dodawania warstw z grafiką wektorową.

Pixelmator Pro sztuczna inteligencja w grafice

Najnowsza wersja programu jest w pełni zgodna z macOS 10.15 Catalina. Oferuje wsparcie dla Sidecar i jest znacznie szybsza. Jednocześnie Pixelmator Pro posiada wiele narzędzi, które korzystają ze „sztucznej inteligencji” np. aby wybierać i podmieniać niechciane fragmenty obrazu.

Ważną cechą są też niedestrukcyjne narzędzia. Oznacza to, że bardzo wiele ze zmian, które nanosimy na obraz, można odwołać i co ważniejsze zmieniać nie tracą na jakości z pierwowzoru.

Te wszystkie zalety wersji pro są obecnie dostępne za… jedyne 95 zł! To połowa ceny normalnej. Tym razem nie musimy mieć wersji „popularnej”.

Polecam: Pixelmator Pro za 95 zł 

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Wojtek

    Kupiłem. Dzięki za info