Wybierz Strona

Pixelmator Pro w bardzo atrakcyjnej cenie

Pixelmator Pro w bardzo atrakcyjnej cenie

  • 1
  • 23.10.2019
Jaromir Kopp

Pixelmator to jedna z alternatyw dla Photoshopa. Występuje on w dwóch wcieleniach: Pixelmator oraz Pixelmator Pro. Programy jak nazwy wskazują, służą do obróbki grafiki rastrowej, czyli m.in. zdjęć. Jednak obie wersje mają sporo narzędzi do dodawania warstw z grafiką wektorową.

Pixelmator Pro sztuczna inteligencja w grafice

Najnowsza wersja programu jest w pełni zgodna z macOS 10.15 Catalina. Oferuje wsparcie dla Sidecar i jest znacznie szybsza. Jednocześnie Pixelmator Pro posiada wiele narzędzi, które korzystają ze „sztucznej inteligencji” np. aby wybierać i podmieniać niechciane fragmenty obrazu.

Ważną cechą są też niedestrukcyjne narzędzia. Oznacza to, że bardzo wiele ze zmian, które nanosimy na obraz, można odwołać i co ważniejsze zmieniać nie tracą na jakości z pierwowzoru.

Te wszystkie zalety wersji pro są obecnie dostępne za… jedyne 95 zł! To połowa ceny normalnej. Tym razem nie musimy mieć wersji „popularnej”.

Polecam: Pixelmator Pro za 95 zł 

O autorze

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii, wyczulony na potrzeby osób niepełnosprawnych i starszych. Tworzy w języku Swift aplikacje na platformy macOS, iOS, tvOS oraz systemy bazodanowe FileMaker. Prowadzi zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży. Autor książki o serwerach NAS „Mój QNAP”. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.

Komentarz

  1. Wojtek

    Kupiłem. Dzięki za info

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!