^
Pixelmator Pro o 90 zł taniej dla posiadaczy wersji podstawowej

Pixelmator Pro o 90 zł taniej dla posiadaczy wersji podstawowej

Jaromir Kopp

28 września 2019

Na ciekawy sposób promocji wpadł Pixelmator. Oferuje on wersję Pro swojego programu do grafiki rastrowej i zdjęć taniej, dla posiadaczy wersji podstawowej. Wersja Pro jest w zasadzie napisanym od nowa narzędziem, które jest znacznie bardziej rozbudowane od i tak już wspaniałej wersji „bez pro”.

Masz Pixelmatora? Skompletuj pakiet!

To dość oryginalne zastosowanie pakietów (bundli) w App Store. Pakiety pozwalają zakupić kilka programów taniej niż gdyby kupować je pojedynczo. W tym przypadku jest podobnie, choć oba programy pokrywają się w zastosowaniach.

Widać, że Pixelmator chce jak najszerzej wypromować wersję Pro. Do wersji podstawowej nadal ukazują się kluczowe dla działania programu aktualizacje (ostatnia 3 dni temu). Więc ta promocja nie wiąże się raczej z wygaszaniem programu, choć i tego wykluczyć się nie da.

Większość posiadaczy Pixelmator, który spełnia ich wymagania niechętnie (tak jak ja) myśli o wydaniu 190 zł na drugi, lepszy, ale podobny program. Jednak cena 100 zł wydaje się już kusząca.

Jeżeli jesteście użytkownikami Pixelmatora kupionego w App Store, to możecie skompletować pakiet zawierający również wersję Pro za 100 zł. Zastanówcie się, czy warto, moim zdaniem te 90 zł różnicy jest sporą motywacją.

Link do pakietu Pixelmator Pixelmetor Pro 

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (5)
L

5 komentarzy

 1. Paweł Nyczaj

  Dla porządku po zakupie pakietu warto ukryć starego Pixelmatora na liście kupionych aplikacji. Jest też darmowy Pixelmator dla iOS (także dla iPhone, w odróżnieniu od Affinity Photo)

  Odpowiedz
  • Jaromir Kopp

   A co to ukrycie da?

   Odpowiedz
   • Paweł Nyczaj

    To, że po przywróceniu do ustawień fabrycznych lub przeniesieniu się na nowego Maca niepotrzebnego już starego Pixelmatora. Tu po prostu chodzi o porządek na liście kupionych programów

    Odpowiedz
    • Paweł Nyczaj

     Naturalnie chodziło mi, że nie zainstalujemy ukrytego i niepotrzebnego juz starego Pixelmatora i na widoku pozostanie tylko wersja Pro

     Odpowiedz
     • Jaromir Kopp

      OK! Teraz kumam

      Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *