Wybierz Strona

Apple TV+ strona z informacjami prasowymi

Apple TV+ strona z informacjami prasowymi

  • 0
  • 15.10.2019
Jaromir Kopp

Niewiele ponad dwa tygodnie pozostało do startu długo oczekiwanego serwisu Apple z filmami na żądanie. Jak już wiemy, będą to produkcje zamawiane i stworzone dla Apple. Inne kanały od obcych dostawców oferowane są w TV w dziale Channels. W Polsce wieje w nim pustką, jest tylko jeden dostawca Smithsonian TV.

Apple TV+

Wracając do tematu. TV+ startuje w ponad 100 krajach już 1 listopada. W aplikacjach na iOS, iPadOS, tvOS i macOS możemy już oglądać zwiastuny filmów i ich krótkie prezentacje. Podobnie na stronie tv.apple.com.

Jednak strona dla dziennikarzy oferuje pewne informacje, których trudno doszukać się gdzie indziej. Podane są w zwartej formie z notkami o aktorach i autorach oraz fabule.

Najciekawsze są informacje o datach premier. Wynika z nich, że 1 listopada w serwisie TV+ pojawi się 8 seriali. Pozostałe z 15 prezentowanych pojawią się „wkrótce” lub 28 listopada, czy 6 grudnia.

Przypomnę, że TV+ będzie w Polsce kosztował 24,99 zł miesięcznie (po 7-dniowym okresie próbnym), chyba że po 10 września zakupiliście i aktywowaliście (pierwsza aktywacja urządzenia) iPhone, iPod Touch, Apple TV lub Maca.

TV+ Press

 

O autorze

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii, wyczulony na potrzeby osób niepełnosprawnych i starszych. Tworzy w języku Swift aplikacje na platformy macOS, iOS, tvOS oraz systemy bazodanowe FileMaker. Prowadzi zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży. Autor książki o serwerach NAS „Mój QNAP”. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!