^
TV Plus press

Apple TV+ strona z informacjami prasowymi

Jaromir Kopp

15 października 2019

Niewiele ponad dwa tygodnie pozostało do startu długo oczekiwanego serwisu Apple z filmami na żądanie. Jak już wiemy, będą to produkcje zamawiane i stworzone dla Apple. Inne kanały od obcych dostawców oferowane są w TV w dziale Channels. W Polsce wieje w nim pustką, jest tylko jeden dostawca Smithsonian TV.

Apple TV+

Wracając do tematu. TV+ startuje w ponad 100 krajach już 1 listopada. W aplikacjach na iOS, iPadOS, tvOS i macOS możemy już oglądać zwiastuny filmów i ich krótkie prezentacje. Podobnie na stronie tv.apple.com.

Jednak strona dla dziennikarzy oferuje pewne informacje, których trudno doszukać się gdzie indziej. Podane są w zwartej formie z notkami o aktorach i autorach oraz fabule.

Najciekawsze są informacje o datach premier. Wynika z nich, że 1 listopada w serwisie TV+ pojawi się 8 seriali. Pozostałe z 15 prezentowanych pojawią się „wkrótce” lub 28 listopada, czy 6 grudnia.

Przypomnę, że TV+ będzie w Polsce kosztował 24,99 zł miesięcznie (po 7-dniowym okresie próbnym), chyba że po 10 września zakupiliście i aktywowaliście (pierwsza aktywacja urządzenia) iPhone, iPod Touch, Apple TV lub Maca.

TV+ Press

 

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy