Wybierz Strona

Smithsonian pierwszy kanał w Apple TV app dostępny w Polsce

Smithsonian pierwszy kanał w Apple TV app dostępny w Polsce

  • 1
  • 29.08.2019
Jaromir Kopp

Jeżeli mieliście wrażenie, że w TV aplikacji, która niedawno pojawiła się w naszych urządzeniach wieje pustką, to mieliście niestety rację. Poza filmami wcześniej dostępnymi w iTunes nie było tam nic. Sytuacja „diametralnie” zmieniła się zeszłej nocy.

Smithsonian kanał z amerykańskimi dokumentami

Nad ranem pod listą filmów proponowanych przez Apple oraz ręcznie dodanych do listy „wartych obejrzenia”, pojawił się dział „Wypróbuj kanały Apple TV”, a w nim pierwsza propozycja.

 

Jeżeli lubicie pooglądać dobrze zrobione filmy dokumentalne. Interesuje Was amerykańska kultura, technologia, społeczeństwo, czy historia, a język nie stanowi bariery, to Smithsonian Channel Plus może Was zainteresować. Filmy niestety nie mają polskich napisów ani ścieżek dźwiękowych.

Smithsonian channel w Apple TV brak polskich napisów

Cena miesięcznego abonamentu to 9,99 zł, ale przez siedem dni możemy testować za darmo. Jedynie należy pamiętać, aby zrezygnować z subskrypcji przed terminem podawanym podczas jej rozpoczęcia. Zrezygnować można nawet zaraz po zakupie, a okres próbny i tak wykorzystać do końca (jednorazowo).

Smithsonian channel subskrypcja

Filmy są dobrej jakości i niektóre, jak te dotyczące lotnictwa bardzo mnie zaciekawiły. Dzięki okresowi próbnemu każdy bez ponoszenia ryzyka opłat może wyrobić sobie własne zdanie.

Z wykupionego kanału można korzystać w chmurze rodzinnej, czyli do 6 osób.

O autorze

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii, wyczulony na potrzeby osób niepełnosprawnych i starszych. Tworzy w języku Swift aplikacje na platformy macOS, iOS, tvOS oraz systemy bazodanowe FileMaker. Prowadzi zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży. Autor książki o serwerach NAS „Mój QNAP”. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.

Komentarz

  1. Artur

    Dziękuje Jaromir. Właśnie przeglądam ofertę.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!