^
Smitsonian channel w Apple TV

Smithsonian pierwszy kanał w Apple TV app dostępny w Polsce

Jaromir Kopp

29 sierpnia 2019

Jeżeli mieliście wrażenie, że w TV aplikacji, która niedawno pojawiła się w naszych urządzeniach wieje pustką, to mieliście niestety rację. Poza filmami wcześniej dostępnymi w iTunes nie było tam nic. Sytuacja „diametralnie” zmieniła się zeszłej nocy.

Smithsonian kanał z amerykańskimi dokumentami

Nad ranem pod listą filmów proponowanych przez Apple oraz ręcznie dodanych do listy „wartych obejrzenia”, pojawił się dział „Wypróbuj kanały Apple TV”, a w nim pierwsza propozycja.

 

Jeżeli lubicie pooglądać dobrze zrobione filmy dokumentalne. Interesuje Was amerykańska kultura, technologia, społeczeństwo, czy historia, a język nie stanowi bariery, to Smithsonian Channel Plus może Was zainteresować. Filmy niestety nie mają polskich napisów ani ścieżek dźwiękowych.

Smithsonian channel w Apple TV brak polskich napisów

Cena miesięcznego abonamentu to 9,99 zł, ale przez siedem dni możemy testować za darmo. Jedynie należy pamiętać, aby zrezygnować z subskrypcji przed terminem podawanym podczas jej rozpoczęcia. Zrezygnować można nawet zaraz po zakupie, a okres próbny i tak wykorzystać do końca (jednorazowo).

Smithsonian channel subskrypcja

Filmy są dobrej jakości i niektóre, jak te dotyczące lotnictwa bardzo mnie zaciekawiły. Dzięki okresowi próbnemu każdy bez ponoszenia ryzyka opłat może wyrobić sobie własne zdanie.

Z wykupionego kanału można korzystać w chmurze rodzinnej, czyli do 6 osób.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Artur

    Dziękuje Jaromir. Właśnie przeglądam ofertę.

    Odpowiedz

Funkcja trackback/Funkcja pingback

  1. Apple TV+ storna z informacjami prasowymi - Mój Mac - […] zamawiane i stworzone dla Apple. Inne kanały od obcych dostawców oferowane są w TV w dziale Channels. W Polsce…

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *