Wybierz Strona

Ulysses. Promocja na wyjątkowy edytor tekstu

Ulysses. Promocja na wyjątkowy edytor tekstu

Dziś z przyjemnością donoszę o promocji na aplikację, z które korzystam codziennie. Dla mnie Ulysses to jeden z najlepszych edytorów tekstu, z jakim się spotkałem. Wielokrotnie go opisywałem i z każdą wersją zaskakuje mnie swoimi możliwościami. Jest to jeden z niewielu programów, który po wejściu w model subskrypcji mocno przyspieszył w swoim rozwoju o czym co kilka tygodni można się dowiedzieć monitorując listę zmian. Uwielbiam w nim pisać dlatego może i Was uda mi się namówić na spróbowanie co oferuje Ulysses.

Promocja na Ulysses’a

ulysses-mojedytor

Okazja do przetestowania możliwości jest bardzo kusząca. Na czas „powrotu do szkoły” jest możliwość wykupienia rocznego abonamentu za połowę ceny. Żeby korzystać ze wszystkich funkcji zapłacimy za rok niewiele ponad sto złotych. Będziemy mieli wówczas dostęp do programu na macOS oraz iOS. Komfort pracy na obu platformach jest wyjątkowa. Sam zazwyczaj piszę na komputerze, a poprawki i uwagi do tekstów rozprawiam na urządzeniach mobilnych. Jeśli pisanie jest waszą pracą to Ulysses będzie najlepszym narzędziem. Promocja trwa do 15. sierpnia.

O Ulyssesie pisałem w marcowym wydaniu Mój Mac Magazyn dając mu rownocześnie plakietkę „Wybór redakcji”.

Ulysses 17 już za chwilę

Nowa wersja Ulysses’a zapowiedziana jest na 19. sierpnia. Zobaczymy w niej możliwość zarządzania słowami kluczowymi opisującymi nasze teksty również na iOS. Przebudowano również wygląd pełnego ekranu na iPadzie. Wśród zmian zobaczymy również nowe szablony stylów tekstu, jakich będzie można użyć podczas eksportu dokumentów.

Miłego pisania Wam życzę 🙂

Ulysses na iOSpobierz

Ulysses na macOSpobierz

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

Trackbacks / Pingbacks

  1. Ulysses zaktualizowany do wersji 17 - Mój Mac - […] z tym o czym pisał Przemek Marczyński, w dniu wczorajszym został zaktualizowany Ulysses. Dla przypomnienia jest to najlepszy program…

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Mac Magazyn

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!