^

Mój Mac Magazyn – sprzątamy w systemie macOS

Przemysław Marczyński

27 marca 2019

Jak poprawić wydajność systemu macOS? Z początkiem wiosny zabieramy Was na solidne sprzątanie komputerów od Apple. Najnowsze wydanie Mój Mac Magazyn to przede wszystkim porady o tym jak skutecznie porządkować dane w komputerach Apple oraz jakich narzędzi warto używać do odchudzenia swojego systemu macOS.

Recenzje nowych aplikacji i produktów

Marcowe wydanie magazynu to także interesujące recenzja nowych aplikacji. Znajdziecie tu między innymi wrażenia z obsługi nowego pakietu Corel oraz kolejnej wersji edytora Ulysses. Przybliżymy również nowy produkt TP-Linka do poprawy zasięgu sieci, ciekawy plecak Targusa oraz bezprzewodową ładowarkę od iWalk. Podpowiemy także jak przekształcić serwer Synology w centrum serwerowe współpracujące z macOS.

Najnowszy numer Mój Mac Magazyn pobierzecie za darmo dołączając do społeczności czytelników poniżej:

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. Soban

    ponad 100 stron! nice 🙂

Funkcja trackback/Funkcja pingback

  1. Ulysses. Promocja na wyjątkowy edytor tekstu - Mój Mac - […] Ulyssesie pisałem w marcowym wydaniu Mój Mac Magazyn dając mu rownocześnie plakietkę „Wybór […]