Wybierz Strona

Apple Pay w ING Bank Śląski dla kart firmowych

Apple Pay w ING Bank Śląski dla kart firmowych

  • 0
  • 16.07.2019
Jaromir Kopp

Minął już ponad rok, odkąd Apple Pay zawitało do pierwszych polskich banków. Choć początkowo ING Bank Śląski obiecywał, że będzie w awangardzie firm wdrażających tę bezpieczną usługę płatności, to jego klienci indywidualni musieli czekać jeszcze kilka miesięcy. Na większą próbę cierpliwości ING naraziło swoich klientów firmowych.

Apple Pay dla kar firmowych w ING Bank Śląski

ING Dodaj kartę firmową

Taki komunikat pojawił się dziś u mnie w powiadomieniach Apple Watch. Oznacza to, że ostatnia karta z mojego portfela „prawie” może go puścić.

Prawie, bo niestety dostałem informację od ING Bank Śląski, że Apple Pay nie pozwala na wpłacanie gotówki we wpłatomatach. Jako osoba, która często woli sprawdzić niż brać wszystko „na wiarę”, oczywiście przeprowadzę test, choć nie spodziewam się „cudu”. Dam Wam znać, czy uda mi się „oszukać system” podczas wpłaty gotówki, jednak nie wybiorę się na ten eksperyment bez karty fizycznej.

Tak czy siak, to dobra wiadomość dla wszystkich użytkowników kart firmowych ING Bank Śląski. Dobra szczególnie w świetle nadchodzących zmianach w obsłudze kart płatniczych, zwłaszcza zbliżeniowych.

O autorze

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii, wyczulony na potrzeby osób niepełnosprawnych i starszych. Tworzy w języku Swift aplikacje na platformy macOS, iOS, tvOS oraz systemy bazodanowe FileMaker. Prowadzi zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży. Autor książki o serwerach NAS „Mój QNAP”. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poradnik do macOS

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!