^
Apple Pay w ING potwierdzone?

Apple Pay w ING potwierdzone?

Jaromir Kopp

1 października 2018

Miejmy nadzieję, że tym razem informacja przekazana za pomocą kanałów w serwisach społecznościowych jest pewna. Już kiedyś ING informował radośnie na Twitterze, że wprowadzi Apple Pay „jak tylko usługa będzie w Polsce dostępna”. Co z tego wyszło, dowiedzieliśmy się w czerwcu. Jednak teraz można mieć nadzieję graniczącą z pewnością: Apple Pay w ING potwierdzone!

Apple Pay w ING Bank Śląski

Gdy w czerwcu okazało się, że ING nie znalazł się w awangardzie banków używających najbezpieczniejszej technologii płatności zbliżeniowych, klienci używający iPhone’ów i Apple Watch delikatnie mówiąc, nie byli zadowoleni. Niektórzy nawet zrealizowali swoje groźby zmiany banku. Nie bez znaczenia musiał pozostać też fakt, błyskawicznego przyjęcia Apple Pay wśród polskich użytkowników.
Choć ING Bank Śląski nie może jeszcze podać dokładnego terminu, to wszystko wskazuje na to, że doczekamy się Apple Pay w tym banku jeszcze w tym miesiącu.
Przypomnę, że może już jutro usługi Apple Pay doczekają się klienci PKO BP.
Przypomnę o wydaniu Mój Mac Magazynu, którego tematem przewodnim był Apple Pay.
 

 

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy

Funkcja trackback/Funkcja pingback

  1. Apple Pay w ING Bank Śląski dla kart firmowych - Mój Mac - […] tę bezpieczną usługę płatności, to jego klienci indywidualni musieli czekać jeszcze kilka miesięcy. Na większą próbę cierpliwości ING naraziło…