^
Apple Pay w PKO BP już działa!

Apple Pay w PKO BP już działa!

Jaromir Kopp

2 października 2018

No i stało się… użytkownicy urządzeń Apple mający karty płatnicze PKO BP mogą już korzystać z najbezpieczniejszej metody płatności zbliżeniowych. Apple Pay w PKO BP już działa!

Apple Pay w PKO BP

To jeden z ostatnich wielkich graczy, który nie oferował jeszcze swoim klientom możliwości płacenia za pomocą Apple Pay. Od dziś zgodnie z pogłoskami klienci banku PKO Bank Polski mogą już dodawać swoje karty do Apple Pay w iPhone’ach i Apple Watch.
Uwaga! Na razie można dodawać tylko karty do kont osobistych. Na firmowe jeszcze trzeba będzie trochę poczekać.
Zobacz listę zgodnych z Apple Pay urządzeń.
Dowiedz się jak dodawać karty do Apple Pay.
Koniecznie pobierz wakacyjny Mój Mac Magazyn, z którego dowiesz się, dlaczego Apple Pay jest tak bezpieczne oraz wielu innych ciekawostek o tej usłudze.
Oby debet był Wam lekki!
Dzięki Michał za fotkę!

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

  1. pawel

    Nie działa na Apple Watch 3. Nie można dodać karty.

  2. rafal

    Działa, śmiga aż miło, nawet, gdy watch jest pod rękawem bluzy i grubszej, jesiennej kurtki to czytnik wyłapie.