Wybierz Strona

Mój Mac Magazyn: Jak używać Apple Pay?

Mój Mac Magazyn: Jak używać Apple Pay?

Apple Pay jest już dostępne w Polsce. Ta możliwość płatności zbliżeniowych od Apple niesie ze sobą wiele pytań. Jeśli chcecie poznać wszystkie szczegóły związane z płatnościami Apple Pay to powinniście sięgnąć po nowe wydanie Mój Mac Magazyn.

Od podstaw obsługi Apple Pay po ciekawostki

Jak zacząć przygodę z Apple Pay? Co zrobić, aby dodać kartę płatniczą? Jak płacić Apple Watch? Jak wygląda możliwość płacenia z Apple Pay na macOS? Na te pyta i wiele innych znajdziesz odpowiedzi w tym wydaniu magazynu. Przeprowadzimy Cię krok po kroku po nowych możliwościach płatności zegarkiem i iPhone’m. Po przeczytaniu tego wydania Apple Pay nie będzie mieć dla ciebie tajemnic. 

Co banki mówią o Apple Pay

Zapytaliśmy banki które wdrożyły Apple Pay jakie stawiają wymagania swoim klientom. Sprawdzicie zatem co musicie zrobić aby skorzystać z tej formy płatności w swoim banku. Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądały przygotowania do wdrożenia Apple Pay to jeden z banków zdradza nam ciekawostki związane ze współpracą z Apple w naszym wywiadzie. 

Sprzęt na wakacje i ciekawe recenzje

W tym numerze nie zabrakło przeglądu akcesoriów, które warto mieć ze sobą w podróży. Przeczytacie również o akcesoriach, które pomogą wam chronić mieszkanie podczas wyjazdu wakacyjnego działający na HomeKit od Fibaro, a także nowy sprzęt od Kingstone’a oferujący dodatkową pamięć w iPhonie. Musicie też przeczytać o doskonałych aplikacjach które współpracują z Pencilem od Apple. 
Ponad 120 stron o technologii i Apple. Zapisz się i otrzymaj najnowszy numer za darmo.

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

2 komentarze

  1. Alex

    Ni ma jak pobrać w aplikacji 🙁 miga ikonka pobieraniaie i tyle. 🙁 wszystkie poprzednie numery bez problemu

    Odpowiedz
  2. Marcin

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Mac Magazyn

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!