Wybierz Strona

Mój Mac Magazyn – Cyfrowe dokumenty

Mój Mac Magazyn – Cyfrowe dokumenty

Jak w macOS zarządzać dokumentami PDF? Dlaczego cyfrowe dokumenty są łatwiejsze w użyciu? Jak tworzyć i edytować pliki PDF? Jakich aplikacji do tego używać? To podstawowe pytania na które odpowiedzi znajdziesz w najnowszym wydaniu Mój Mac Magazyn.

Wszystko o PDF’ach na macOS

Po wakacyjnej przerwie wracamy z nowym wydaniem pisma dla użytkowników sprzętu Apple. W tym numerze tematem przewodnim są dokumenty cyfrowe i tu trzy tematy szczególnie chcemy Wam przedstawić. Przybliżymy możliwości niedocenionej aplikacji Podgląd która ma ogromne możliwości w obsłudze cyfrowych dokumentów. Poznacie programy które są idealnymi kompanami wszystkich którzy chcą zacząć na poważnie swoja przygodę z tworzeniem cyfrowych dokumentów. Przedstawimy również akcesoria które pomogą w ochronie cyfrowych danych.
mojmacmagazyn-spistresci-wrzesien2018

Recenzje nowych urządzeń oraz nowych aplikacji

Ten numer to również ciekawe recenzje aplikacji i urządzeń. Przedstawimy świetne urządzenia na HomeKit, a także wyjątkowy kabel USB-C. Jeśli chcecie poznać jedną z najlepszych aplikacji dla macOS pozwalającą nagrywać wideo z ekranu to również znajdziecie w tym numerze recenzję Screenflow 8. Nie zabrakło również ciekawych gier na iOS.
Nie zabrakło konkursu w którym do wygrania jest świetny program do wystawiania faktur – abcFaktura. Osoby które chcą prowadzić swój biznes na macOS koniecznie muszą spróbować swoich sił w zabawie.
Mój Mac Magazyn można pobrać za darmo po dołączeniu do grona czytelników pisma w poniższym formularzu.

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Mac Magazyn

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!