^
Mój Mac Magazyn - cyfrowe dokumenty

Mój Mac Magazyn – Cyfrowe dokumenty

Przemysław Marczyński

25 września 2018

Jak w macOS zarządzać dokumentami PDF? Dlaczego cyfrowe dokumenty są łatwiejsze w użyciu? Jak tworzyć i edytować pliki PDF? Jakich aplikacji do tego używać? To podstawowe pytania na które odpowiedzi znajdziesz w najnowszym wydaniu Mój Mac Magazyn.

Wszystko o PDF’ach na macOS

Po wakacyjnej przerwie wracamy z nowym wydaniem pisma dla użytkowników sprzętu Apple. W tym numerze tematem przewodnim są dokumenty cyfrowe i tu trzy tematy szczególnie chcemy Wam przedstawić. Przybliżymy możliwości niedocenionej aplikacji Podgląd która ma ogromne możliwości w obsłudze cyfrowych dokumentów. Poznacie programy które są idealnymi kompanami wszystkich którzy chcą zacząć na poważnie swoja przygodę z tworzeniem cyfrowych dokumentów. Przedstawimy również akcesoria które pomogą w ochronie cyfrowych danych.
mojmacmagazyn-spistresci-wrzesien2018

Recenzje nowych urządzeń oraz nowych aplikacji

Ten numer to również ciekawe recenzje aplikacji i urządzeń. Przedstawimy świetne urządzenia na HomeKit, a także wyjątkowy kabel USB-C. Jeśli chcecie poznać jedną z najlepszych aplikacji dla macOS pozwalającą nagrywać wideo z ekranu to również znajdziecie w tym numerze recenzję Screenflow 8. Nie zabrakło również ciekawych gier na iOS.
Nie zabrakło konkursu w którym do wygrania jest świetny program do wystawiania faktur – abcFaktura. Osoby które chcą prowadzić swój biznes na macOS koniecznie muszą spróbować swoich sił w zabawie.
Mój Mac Magazyn można pobrać za darmo po dołączeniu do grona czytelników pisma w poniższym formularzu.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy