^
moj-mac-magazyn-macos-mojave

Mój Mac Magazyn – Poznaj nowości w macOS Mojave

Przemysław Marczyński

29 października 2018

Jakie nowe funkcje skrywa najnowszy system macOS Mojave? W tym wydaniu Mój Mac Magazyn poznasz najważniejsze zmiany jakie pojawiły się razem z wydaniem systemu dla komputerów Apple. macOS Mojave zaskoczył nas nie tylko stabilnością i zmianami jakie Apple wprowadziło „pod maską”. Otrzymaliśmy potężny zestaw nowych narzędzi które pomogą nam wygodniej korzystać z komputerów Apple.
Chociaż jesień próbuje nas powstrzymać w domu, chcemy pomóc Wam w aktywności fizycznej. Przygotowaliśmy przegląd akcesoriów które pomogą Wam podczas codziennego biegania. Z jakimi gadżetami wybrać się na jogging? Listę doskonałych urządzeń znajdziecie w tym numerze Mój Mac Magazyn.
Ostatni miesiąc to również premiery najważniejszych produktów Apple – iPhone’a i Apple Watch. W tym numerze przeczytacie recenzje tych urządzeń. Czy iPhone XS Max wart jest swojej ceny? Jak dużo nowości skrywa w sobie czwarta edycja Apple Watch? Na te pytania również odpowiadamy w tym wydaniu magazynu.
Miesięcznik Mój Mac Magazyn można pobrać za darmo tutaj –  https://mojmac.pl/macos-mojave-pazdziernik-2018/
lub zapisując się za pomocą poniższego formularza:

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy