^
Mój Mac Magazyn

Mój Mac Magazyn – #41 Nowości Apple

Przemysław Marczyński

27 listopada 2018

To był bardzo intensywny czas dla Apple. Ostatni miesiąc przyniósł nam nowe komputery i tablety. Jeśli czekaliśmy na rewolucję to powoli dokonuje się ona na naszych oczach. Właśnie te nowości są głównym tematem nowego wydania Mój Mac Magazyn. Znajdziecie tu szczegółowe podsumowanie nowości Apple, a także opinie o tym, co przyniosą w przyszłości nowe produkty. 
Ten numer to także dużo recenzji doskonałych produktów. Przeczytacie o nowym iPhonie XR, ciekawym aparacie Polaroida, a także o drukarce 3D. W tym wydaniu znajdziecie także recenzje ciekawych gier na iOS i nowych programów pod macOS.
W listopadowym wydaniu poznacie również historię tworzenia interfejsu aplikacji iTaxi. Wartościowy materiał o tym z jakimi trudnościami muszą mierzyć się projektanci interfejsu. Jest również kolejny odcinek cyklu o tym jak zostać programistą i porada pozwalająca przyspieszyć działanie macOS. 
Darmowy numer Mój Mac Magazyn pobierzecie wypełniając poniższy formularz.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy