Wybierz Strona

Mój Mac Magazyn – #41 Nowości Apple

Mój Mac Magazyn – #41 Nowości Apple

To był bardzo intensywny czas dla Apple. Ostatni miesiąc przyniósł nam nowe komputery i tablety. Jeśli czekaliśmy na rewolucję to powoli dokonuje się ona na naszych oczach. Właśnie te nowości są głównym tematem nowego wydania Mój Mac Magazyn. Znajdziecie tu szczegółowe podsumowanie nowości Apple, a także opinie o tym, co przyniosą w przyszłości nowe produkty. 
Ten numer to także dużo recenzji doskonałych produktów. Przeczytacie o nowym iPhonie XR, ciekawym aparacie Polaroida, a także o drukarce 3D. W tym wydaniu znajdziecie także recenzje ciekawych gier na iOS i nowych programów pod macOS.
W listopadowym wydaniu poznacie również historię tworzenia interfejsu aplikacji iTaxi. Wartościowy materiał o tym z jakimi trudnościami muszą mierzyć się projektanci interfejsu. Jest również kolejny odcinek cyklu o tym jak zostać programistą i porada pozwalająca przyspieszyć działanie macOS. 
Darmowy numer Mój Mac Magazyn pobierzecie wypełniając poniższy formularz.

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Mac Magazyn

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!