Wybierz Strona

Trzy nowe reklamy z cyklu „To iPhone”

Trzy nowe reklamy z cyklu „To iPhone”

  • 1
  • 24.06.2019
Jaromir Kopp

Przeglądając fora i grupy związane z Apple, aż trudno się nadziwić jak nikła jest świadomość zalet ekosystemu Apple wśród potencjalnych i aktywnych użytkowników. Dlatego wcale nie dziwi kampania reklamowa, która te zalety przedstawia. Teraz na australijskim kanale YouTube Apple pojawiły się trzy nowe.

Szyfrowanie Wiadomości

O kampanii „To iPhone” już pisaliśmy, teraz warto przejrzeć nowe filmy z tego cyklu. Nie stracicie wiele czasu, bo są one krótkie i treściwe. Przydatna jest też znajomość w piśmie języka angielskiego.

Prywatność w App Store

O tym odkrytych w sklepach z aplikacjami „konkurencyjnych systemów” niebezpiecznych programach, już nie ma sensu pisać. Wpadki z setkami zarażonych malware aplikacjami to niemal codzienność. W App Store jest inaczej.

Recykling

Czy wiedzieliście, że z iPhone’a można odzyskać niemal gram wolframu? Bo ja nie. Nie wiedziałem nawet, że nazywało się go dawniej i po polsku tungstenem. 

To iPhone!

O autorze

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii, wyczulony na potrzeby osób niepełnosprawnych i starszych. Tworzy w języku Swift aplikacje na platformy macOS, iOS, tvOS oraz systemy bazodanowe FileMaker. Prowadzi zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży. Autor książki o serwerach NAS „Mój QNAP”. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.

Komentarz

  1. Dawid

    Super!

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!