^
Tungsten w iPhone

Trzy nowe reklamy z cyklu „To iPhone”

Jaromir Kopp

24 czerwca 2019

Przeglądając fora i grupy związane z Apple, aż trudno się nadziwić jak nikła jest świadomość zalet ekosystemu Apple wśród potencjalnych i aktywnych użytkowników. Dlatego wcale nie dziwi kampania reklamowa, która te zalety przedstawia. Teraz na australijskim kanale YouTube Apple pojawiły się trzy nowe.

Szyfrowanie Wiadomości

O kampanii „To iPhone” już pisaliśmy, teraz warto przejrzeć nowe filmy z tego cyklu. Nie stracicie wiele czasu, bo są one krótkie i treściwe. Przydatna jest też znajomość w piśmie języka angielskiego.

Prywatność w App Store

O tym odkrytych w sklepach z aplikacjami „konkurencyjnych systemów” niebezpiecznych programach, już nie ma sensu pisać. Wpadki z setkami zarażonych malware aplikacjami to niemal codzienność. W App Store jest inaczej.

Recykling

Czy wiedzieliście, że z iPhone’a można odzyskać niemal gram wolframu? Bo ja nie. Nie wiedziałem nawet, że nazywało się go dawniej i po polsku tungstenem. 

To iPhone!

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Dawid

    Super!