Wybierz Strona

iPhone może zrobić coooo? Nowa strona w serwisie Apple

iPhone może zrobić coooo? Nowa strona w serwisie Apple

  • 0
  • 07.03.2019
Jaromir Kopp

Nadal są cechy, które mocno wyróżniają iPhone’y na tle konkurencji i większość z nich tkwi w systemie. Apple lubi i powinno się nimi chwalić, bo nawet „starzy wyjadacze”, a przynajmniej ja, znajdują często funkcje, o których nie mieli pojęcia. I teraz też się tak stało.

iPhone can do whaaaaat?

Taki dość nietypowy tytuł nosi nowa strona zachwalająca zalety iOS i iPhone’ów. Sama nazwa nie jest moim zdaniem zbyt szczęśliwa, ale być może przemawia do młodzieży.

Niestety strona nie została jeszcze przetłumaczona na język polski, jednak nie jest to wielkim problemem. Większość odnośników z niej prowadzi już do polskich opisów konkretnych możliwości. A jest tego sporo, choć kilka z funkcji nie jest jeszcze u nas dostępna (Apple Pay Cash) lub nie działa po polsku (Siri).

Uwaga: Jeżeli strony z działu wsparcia wyświetlają się po angielsku, możecie spróbować zamienić w adresie /en-us/ na /pl-pl/.

Strona z wyjątkiem tytułu jest bardzo przystępnie skonstruowana. Wiele funkcji poza krótkim opisem posiada też film przedstawiający ich działanie, a grafika mocno intryguje.

Warto zapoznać się z tymi podpowiedziami, bo zaręczam, że każdy znajdzie coś, o czym nie wiedział. Mnie spodobało się odczytywanie zawartości ekranu po przeciągnięciu dwoma placami od górnej krawędzi, a Wam?

Link do strony iPhone can do whaaaaat

O autorze

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii, wyczulony na potrzeby osób niepełnosprawnych i starszych. Tworzy w języku Swift aplikacje na platformy macOS, iOS, tvOS oraz systemy bazodanowe FileMaker. Prowadzi zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży. Autor książki o serwerach NAS „Mój QNAP”. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.

Trackbacks / Pingbacks

  1. Trzy nowe reklamy z cyklu „To iPhone” - Mój Mac - […] kampanii „To iPhone” już pisaliśmy, teraz warto przejrzeć nowe filmy z tego cyklu. Nie stracicie wiele czasu, bo […]

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!