Wybierz Strona

Reeder 4 beta

Reeder 4 beta

 • 2
 • 13.03.2019
Tomasz Wołkowski

Całkiem niedawno pisałem w dziale „Program na dziś” o czytniku Reeder 3. Opisywany program ostatnio był do pobrania za darmo. W związku z tym, zaczęto snuć domysły, że już niedługo ujrzymy aplikację w kolejnej wersji… i stało się.

Reeder 4 beta

Program pojawił się w wersji 4 beta. Autor zastrzega, że jest to bardzo wczesna beta z wieloma niedociągnięciami. Jednak wersję testową można już pobrać i próbować.
Nowe funkcje jakie możemy testować w tej becie to:

 • synchronizacja w iCloud funkcji Read Later Service
 • lista artykułów z podglądem
 • nowe opcje szaty graficznej
 •  ulepszone przedstawienie artykułów
 •  wsparcie dla trybu ciemnego w macOS Mojave

Silvio Rizzi, który jest autorem programu pisze, że lista zmian jest jeszcze niekompletna. Dobrą wiadomością natomiast jest to, że wersja programu na iOS jest już prawie gotowa.
W chwili obecnej nie mamy żadnych informacji odnośnie ceny i modelu sprzedaży wersji finalnych.

Źródło: appgefahren

O autorze

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.

2 komentarze

 1. Soban

  Zainstalowałem z ciekawości i wywaliłem od razu jak się okazało, że nie ma zaimplementowanego mercury readera. może jeszcze zostanie dodany to spróbuje bety jeszcze raz

  Odpowiedz
  • Tomasz Wołkowski

   No jest napisane, że sam autor mówił, że jest to dość wczesna beta. Z wieloma niedociągnięciami. Więc należy po prostu popatrzeć jak zostały zmienione czy udoskonalone pewne rzeczy i w jakim kierunku idą zmiany w wersji 4.

   Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!