Wybierz Strona

Apple Pay w Play

Apple Pay w Play

Operator sieci komórkowej Play daje kolejny argument aby skorzystać z jego usług. Tym razem wprowadza rozwiązanie, które szczególnie polubią użytkownicy usługi prepaid. Jaki pierwsi w Polsce, Play wprowadza możliwość wygodnego doładowania konta metodą płatności Apple Pay. W aplikacji mobilnej Play24 jest również możliwość płacenia za pomocą Blik i Google Play.

Łatwe doładowanie konta

Doładowanie konta prepaid wykonamy z aplikacji Play24. Następnie z menu wybrać opcję „Doładuj konto”. Po wpisaniu numeru telefonu oraz kwoty doładowania, wystarczy wybrać odpowiedni rodzaj płatności – w zależności od posiadanego urządzenia będzie to Apple Pay lub Google Play. Po pozytywnej weryfikacji użytkownika konto zostanie doładowane. Doładowanie konta Play, tak jak każda inna płatność mobilna, wymaga weryfikacji użytkownika – w przypadku urządzeń Apple wykorzystywane jest TouchID lub FaceID.

Link do aplikacji Play24pobierz za darmo z App Store

Strona operatora Playwww.play.pl

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!