^

Program na dziś: Cardhop

Tomasz Wołkowski

14 stycznia 2019

Jedną z rzeczy, którą robię codziennie to wysyłanie maili. W moim przypadku ważne jest, aby mieć dobry i niezawodny program z kontaktami, który ma możliwość samodzielnego wysyłania maili. Program na dziś to Cardhop.

Cardhop

Aplikacja Cardhop to manager kontaktów. Program po zainstalowaniu znajdziemy w menu bar. Jedną z najważniejszych cech tego programu to integracja kontaktów z wielu źródeł (iCloud, Gmail, Twitter, itd.) Dużą zaletą aplikacji jest możliwość wykonania połączeń telefonicznych wprost z pozycji danego kontaktu wywołanego z paska menu bar.

Oprócz wykonania połączenia, możemy w prosty i szybki sposób napisać wiadomość, wysłać maila czy zadzwonić przez FaceTime’a.

Cardhop można pobrać ze strony producenta flexibits lub z App Store. Program kosztuje 47,49 zł.

Obejrzyjcie jeszcze najważniejsze funkcje programu na krótkim filmie.


Dzisiaj zaprezentowałem płatny program. Jutro zapraszam do zapoznania się z tekstem, w którym przedstawię darmową alternatywę dla Cardhopa.

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy