Wybierz Strona

Apple Pay w Czechach i na Słowacji

Apple Pay w Czechach i na Słowacji

  • 0
  • 14.01.2019
Tomasz Wołkowski

Możliwością płatności poprzez Apple Pay cieszymy się już od dłuższego czasu. Wprowadzenie tej formy płatności zakończyło się wielkim sukcesem w Polsce. Niedawno Apple Pay dotarło do naszych zachodnich sąsiadów, chociaż wszyscy bardzo się dziwili, że trwało to u nich tak długo. W wielu krajach Apple Pay jest już codziennością, ale są kraje, które walczą o to, aby wprowadzić usługę u siebie.

Apple Pay w Czechach i Słowacji

Macrumors informuje, że Apple Pay powinien zawitać do Czech i Słowacji. Ma to mieć miejsce końcem lutego, początkiem marca. Największe czeskie banki Česká spořitelna i Komerční banka razem z mBank, MONETA i Air Bank mają należeć do pierwszych banków, które będą wspierały Apple Pay w Czechach. Equa Bank i Banka CREDITAS powinny przystąpić do banków wpierających usługę w pierwszej połowie 2019r. Jeśli chodzi o Słowację, nie mamy niestety żadnych informacji oprócz przewidywanego terminu rozpoczęcia działania usługi od Apple.

Źródło: macerkopf, macrumors

O autorze

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Mac Magazyn

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!