^

Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Tomasz Wołkowski

21 grudnia 2018


Witam wszystkich w piątek przed samym świętami. Zapraszam Was do przejrzenia działu: promocyjne aplikacje dla iOS i macOS.

Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Zachęcam wszystkich do przejrzenia aplikacji na platformę iOS Fantastical 2. Rozpisywałem się ostatnio o tym programie w moim dziale „program na dziś”. Tutaj tylko nadmienię, że jest to bardzo dobry kalendarz, który można synchronizować z wersją na macOS. W ten weekend koszt kalendarza to 2,29 Euro zamiast regularnych 5,49.
Innym programem, z tym że na platformę macOS, jest iStudiez Pro. Niezbędny dla uczniów, a przede wszystkim dla studentów. Pomaga utrzymać w porządku wszystkie wykłady oraz ćwiczenia. Na ten weekend program jest darmowy zamiast regularnych 10,99 Euro.

Ponadto na iOS warto zainteresować się grami – Out There (promocja 80%) oraz Cywilizacją VI. W tym drugim przypadku oprócz niższej ceny pełnej gry trwa obecnie 24-godzinna promocja umożliwiająca pobranie za darmo dwóch DLC – wikingów oraz Polski.

Pozostałe promocyjne aplikacje na weekend

Poniżej przedstawiam pełną listę aplikacji.

iOS:

Remote Drive for Mac zobacz w App Store – produktywność
Soulver zobacz w App Store – kalkulator
Fantastical 2 zobacz w App Store – kalendarz
Samplist zobacz w App Store – muzyka
Cubasis 2 zobacz w App Store – muzyka
Korg Gadget zobacz w App Store – muzyka

Out There: Ω Edition zobacz w App Store – gra

Sid Meier’s Civilization VI zobacz w App Store – gra

macOS:

iStudiez Pro zobacz w App Store – produktywność

Bridge Constructor zobacz w App Store – gra

Źródło: GIGA

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy