^

Program na dziś: Toucan 6 calendar + todo

Tomasz Wołkowski

18 grudnia 2018

Dzisiaj propozycja darmowego odpowiednika do wczorajszego płatnego Fantastical 2. Program, który chcę Wam zaprezentować to Toucan 6.
Aplikację pobierzemy za darmo z App Store. Aplikacja darmowa zawiera kalendarz i listę do zadań. Program można rozszerzyć do wersji Pro za cenę 37,99 zł.

Toucan 6 – kalendarz dla wszystkich

Program składa się z kalendarza, który jest dość przejrzysty. Można ustawić widok tygodniowy jak i dzienny. Pod kalendarzem mamy listę ToDo, którą w prosty sposób możemy kontrolować.

Do listy ToDo możemy oczywiście dodać potrzebne załączniki. Zadaniem zapisanym na liście ToDo, możemy się podzielić z osobą, z którą wykonujemy dane zadanie.

Jeśli posiadamy wersję na iOS, zadania są synchronizowane poprzez konto iCloud.

Niestety do tej pory nie znalazłem filmu, który mógłby przybliżyć Wam zalety tego programu. Myślę, jednak, że jeśli ktoś szuka dobrego darmowego kalendarza to Toucan 6 jest bardzo dobrym rozwiązaniem.
Bliższe informacje można również znaleźć na stronie producenta.

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy