Seria iPad Weekly pokazuje co ciekawego w App Store piszczy. W tym wpisie zajmiemy się prostymi notatkami, relaksem w formie kolorowanki, spojrzymy w gwiazdy, a kiedy już uśniemy to obudzi nas budzik analizujący nasz sen.

Google Keep – Notes and lists

Aplikacja agregująca myśli i zadania do wykonania w formie krótkich karteczek. Bardzo prosta obsługa, możliwości tworzenia list, dodawania notatek głosowych i kolorowanie „karteczek”. Każda notatka może zawierać etykiety, które pozwalają na łatwiejsze odnalezienie naszych zapisków.

Aplikacja darmowa – AppStore

Marvel: Color Your Own

Każdy ma inny sposób na chwilę relaksu, odprężenia, ale z pewnością wielu z was zainteresuje się kolorowankami. Ogromna ilość możliwych obrazków do zamiany na małe dzieła sztuki, prostota obsługi i to, że to postacie Marvel’a, sprawia, że odcięcie się od całego świata na parę godzin nie będzie problemem.

Aplikacja darmowa – AppStore

Night Sky

Lubicie patrzeć na nocne niebo? Interesujecie się astronomią? A może zwyczajnie jesteście ciekawi gdzie znajduje się Międzynarodowa Stacja Kosmiczna? Gwiazdozbiory, aktualna pozycja planet i satelit oraz obsługa czujników urządzenia sprawia, że korzystanie z aplikacji to czysta przyjemność. Znalezienie słońca czy Wenus to nie problem. Wystarczy rozejrzeć się wokół siebie z iPadem w dłoniach i podziwiać to co nas otacza.

Aplikacja darmowa – AppStore

Sleep Cycle alarm clock

Codzienne, wczesne wstawanie to dla mnie porażka. Odkąd używam tej aplikacji budzę się pełen energii i gotów do działania. Aplikacja używa mikrofonu i czujników urządzenia do analizy aktualnej fazy snu tak, aby wybudzić nas w odpowiednim momencie. Prosty interfejs użytkownika, łatwa obsługa to niezaprzeczalnie zalety tej aplikacji.

Aplikacja darmowa (+ subskrypcja) – AppStore

Dunkers 2

Wyjątkowo prosta i satysfakcjonująca gra, która pozwala na walkę między dwoma graczami na tym samym urządzeniu. Wiele trybów, postaci i map do wyboru. Do  tego szata graficzna i zabawne postaci sprawiają, że gra jest przyjemna dla oka. Koszykówka w tym wydaniu bardzo mi się podoba, a wam?

Aplikacja darmowa – AppStore

Kolejne zestawienie…

już za tydzień o tej samej porze. A tymczasem zapraszam do przeczytania najnowszego numeru Mój Mac Magazyn w genialnej aplikacji.

Może Cię zainteresować: