^

Apple Watch Series 4 – unboxing.

Tomasz Wołkowski

28 listopada 2018

Witajcie 🙂 dzisiaj otrzymałem w końcu swojego Apple Watch’a Series 4 🙂 Urządzenie zamówiłem w iSpocie i po … 26 godzinach miałem go już w ręku.
Pudełko jak zwykle eleganckie i praktyczne.

W oddzielnych pudełkach mamy zapakowanego Apple Watch’a oraz pasek.

W pudełku mamy Apple Watch’a oraz ładowarkę.

Sam zegarek znajduje się w ładnym zamszowym futerale.

Mamy tutaj do czynienia z kopertą 44 mm, wyraźnie większą niż dotychczasowe 42 mm.

Szafirowe szkło i ceramika – to właśnie jest tył Apple Watch’a.

Co dalej z Apple Watch’em? Na rękę i miłego użytkowania 🙂

Po pierwszym dniu użytkowania, bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie wielkość oraz szybkość działania nowego Apple Watch’a. Naprawdę komfort pracy jest bardzo odczuwalny. W końcu nie mam problemu podczas rozmowy prowadzonej w aucie przez Apple Watch. Poprzednia wersja była dla mnie zdecydowanie za cicha. Tutaj słychać wszystko bardzo czysto i głośno.
Na razie mam jeden poważniejszy problem. Apple Watch nie znajduje mi słuchawek bezprzewodowych JBL, co czynił bezproblemowo Apple Watch Series 1. I tutaj upatruję możliwości rychłego usunięcia tego problemu. No bo jeśli wcześniejsza wersja nie miała problemu z tymi słuchawkami, to obecna również nie może mieć takiego problemu. Jedyne co może stać na przeszkodzie to jakieś ograniczenie w nowej wersji, o którym jeszcze nie wiem. (dopisuję bo już znalazłem przyczynę błędu, który leżał w moim braku skupienia :). Polecam Apple Watch Series 4 każdemu, kto stawia na wygodę).

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy