^

Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS.

Tomasz Wołkowski

10 sierpnia 2018

Witam serdecznie w kolejny piątek i jak zwykle zapraszam do przejrzenia działu: promocyjne aplikacje dla iOS i macOS.
 

Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS.

 
Wybaczcie, że tym razem polecę tylko jedną aplikację. Powodem jest to, że myśl przewodnia promocyjnych aplikacji dla iOS i macOS to – gry. A ja jakoś nigdy nie byłem fanem gier (oczywiście oprócz dwóch tytułów).
Program, który chciałbym Wam polecić jest przeznaczony dla macOS i jest to znany z abonamentu Setapp program Gemini 2. Gemini 2 jest programem, który znajduje podwójne dane i usuwa je. W ofercie na ten weekend program jest wprawdzie darmowy, ale UWAGA. Darmowy jest w zakresie znalezienia duplikatów, natomiast jeśli chcielibyśmy usunąć duplikaty, musimy zapłacić za pełną wersję 21,99 Euro. Nie jest to zbyt rzetelna promocja od GIGA, ale chciałbym, abyście zobaczyli ten program, przetestowali w zakresie, który jest darmowy. Jeśli komuś się spodoba, polecam każdemu wypróbowania abonamentu w Setapp. Można sobie wykupić abo na miesiąc a potem zrezygnować jeśli będziecie niezadowoleni. Ja jestem abonentem Setapp od pół roku i jestem bardzo zadowolony z tej decyzji. Jeśli ktoś się zdecyduje na abonament , zapraszam pod ten link bezpośrednio na stronę Setapp.
 

Pozostałe promocyjne aplikacje na weekend?

 
Poniżej przedstawiam pełną listę aplikacji.
iOS:
iGrand Piano zobacz w App Store – muzyka.
Back to Bed zobacz w App Store – gra.
Cold Crash zobacz w App Store – gra.
Machinarium zobacz w App Store – gra.
Dark Echo zobacz w App Store – gra.
Flight Unlimited Las Vegas zobacz w App Store – symulator.
Sonic The Hedgehog 4 zobacz w App Store – gra.
macOS:
Gemini 2 zobacz w App Store – produktywność.
The Secret of Monkey Island zobacz w App Store – gra.
 
 
 
Źródło: GIGA

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy