^

Serial Apple „Are You Sleeping” już w 2019 roku

Redakcja

14 czerwca 2018

Pamiętacie Jessiego Pinkmana z kultowego serialu „Breaking Bad”? Ciężko zapomnieć tę charakterystyczną rolę, którą tam odegrał Arron Paul. To właśnie jego zobaczymy w produkowanym przez Apple serialu „Are You Sleeping”. Apple wyda początkowo 10 odcinków tej serii już w przyszłym roku.

„Are You Sleeping” to thriller psychologiczny oparty na powieści napisanej przez Kathleen Barber. Fabuła koncentruje się na popularnym podcaście, który wznawia sprawę morderstwo i doprowadza do nowego procesu dla mężczyzny przebywającego w więzieniu za rzekome morderstwo swojej dziewczyny.
Paul zagra w serialu skazanego mordercę Warrena Cave’a, którego wina jest kwestionowana. Oprócz Arrona Paula w serialu wystąpi Octavia Spencer, znana z ról w „Hidden Figures” i „The Shape of Watter”. Odtworzy w „Are You Sleeping” postać Poppy Parnell, reporterki, której celem jest odkrycie prawdy o dziesięcioleciach morderstwa poprzez jej podcast.
Na ekranie zobaczymy także Lizzy Caplan, która zagra bliźniaczki Josie i Lanie. Ron Cephas Jones, znany z „This is Us” zagra ojca Poppy. Elizabeth Perkins wcieli się w rolę matki Cave’a, a Mekhi Phifer odegra rolę Markusa Knoxa, detektywa i przyjaciela Poppy.
Scenariusz do serialu „Are You Sleeping” napisała Nichelle Tramble Spellman, a seria będzie produkowana przez Reese Witherspoon, Hello Sunshine i Chernin Entertainment / Endeavor Content.
Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie serial zadebiutuje, ale plotki sugerują, że premiera odbędzie się już w przyszłym roku. Wszystko wskazuje na to, że na 2019 rok Apple faktycznie zaplanowało rewolucję telewizyjną. Aż chciałoby się powiedzieć „Yeah b…!”
Źródło

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy