^

Withings: Eric Carreel o swoich planach oraz najczęstsze pytania dotyczące przejęcia

Jaromir Kopp

1 czerwca 2018

Minęło zaledwie kilka godzin od momentu, gdy pisałem o powrocie Nokia health do Withings, a już mam kolejną porcję informacji dotyczących tego uznanego producenta urządzeń prozdrowotnych i to wprost od samego współzałożyciela firmy.

List do użytkowników od Erica Carreela (prezesa i współzałożyciela Withings)

Wcześniejsze informacje o przejęciu znajdziecie w art. Withings wraca do… Withings. Nokia pozbywa się „health”. Niżej zamieszczam list  Erica Carreela.

Do naszej społeczności
Dwa lata temu Withings — pionierska firma medyczna, którą założyłem w 2008 roku wraz z Cédricem Hutchingsiem — dołączyła do Nokii. Od tego czasu firma zajmująca się „cyfrowym zdrowiem” poczyniła znaczne postępy, wprowadzając na rynek nowe produkty i aplikacje.
Dziś z przyjemnością ogłaszam, że kupiłem Nokia health.
Moją ambicją jest dalsze rozwijanie pierwotnej misji: pomaganie ludziom w dbaniu o swoje zdrowie za pośrednictwem najnowocześniejszych technologii i usług, które w prosty i elegancki sposób integrują się z życiem. Wiemy, że dzięki łatwemu i przyjemnemu dostępowi do wskaźników zdrowotnych i pomagamy ludziom zrozumieć, w jaki sposób mogą podejmować działania, aby zapobiegać niektórym chorobom przewlekłym i aby poprawiać stanu zdrowia na całym świecie.
Od samego początku Withings jest synonimem wielokrotnie nagradzanego wzornictwa i innowacji. Aby wykorzystać tę tradycję jakości, do końca roku przygotuję powrót marki Withings — cel, który leży u podstaw strategii nastawionej na innowacje. Chcemy dostarczać rozwiązania, które zaskoczą, sprawią radość, a przede wszystkim pomogą użytkownikom osiągnąć optymalne zdrowie i dobre samopoczucie.
Aby pomóc w tej misji, z przyjemnością informuję, że będę pracował z tym samym multidyscyplinarnym zespołem, który miałem zaszczyt współtworzyć — tym samym zespołem, który był do Twojej dyspozycji od czasu uruchomienia pierwszej na świecie inteligentnej wagi.
Na koniec chcę podziękować, że jesteście z nami w tej podróży. Zapewniam, że nie ważne czy byliście z nami przez jeden dzień lub przez lata, Wasze cyfrowe produkty i usługi zdrowotne będą nadal wspierane.
Bądź na bieżąco — z przyjemnością udostępnimy Ci następne innowacje.
Z poważaniem,
Eric Carreel
Prezydent i współzałożyciel Withings

Najczęstsze pytania

W mailu znajduje się również link do najczęściej zadawanych pytań związanych z przejęciem. Znajdziemy tam informacje, że wszystkie obecne produkty będą nadal wspierane, nowe urządzenia z logo Withings pojawią się pod koniec roku, a na razie będą sprzedawane te z logo Nokia Health. Jeszcze latem ukaże się aktualizacja Steel HR, a aplikacja nadal będzie rozwijana. Jest też informacja o bezpieczeństwie naszych danych.
Więcej (w j. angielskim), na stornie Nokia health.
 

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy