^

Całe studio fotograficzne w Twoim iPhonie X

Nowa reklama Apple zaskakuje dynamicznym obrazem i świetnie dobraną muzyką. Kolejny raz w przekazie skupiono się na możliwościach fotograficznych, jakie niesie ze sobą nowy iPhone X. Tytuł nowego wideo również nie pozostawia złudzeń do czego może służyć telefon od Apple – „iPhone – studio w twojej kieszeni”.

Jedna z ciekawszych reklam ostatnich tygodni

To już kolejny raz gdy iPhone X zestawiany jest na równi z kompletnym wyposażeniem studia fotograficznego. Znawcy tematu mogą czuć tu lekkie zażenowanie, ale nie można odmówić Apple stylu w realizacji tego wideo. Mamy tu praktycznie wszystko co w takim klipie być powinno: doskonała muzyka, montaż i fajna animacja pojawiającego się oświetlenia. Zresztą sami możecie sprawdzić czy ten obraz was przekonuje do możliwości fotograficznych jakie drzemią w iPhone X.

Tutaj znajdziecie drugą reklamę w podobnym stylu promującą Oświetlenie Portretowe w iPhone X.
Więcej o tym jak korzystać z Oświetlenia Portretowego znaleźć można na oficjalnej stronie iPhone’a Xwww.apple.com

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. TOmasz Marczyński

    Kiedyś aparat wyróżniał iPhona na tle konkurencji. Teraz można kupić P20 czy Google Pixela robiącego lepsze fotki za połowę ceny iPhona.