^

Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Tomasz Wołkowski

11 maja 2018

W tym tygodniu już punktualnie w piątek witam wszystkich w bloku: promocyjne aplikacje dla iOS i macOS. Coraz cześciej widzę w tych ofertach promocje dla macOS. Niestety, jeśli chodzi o cenę, między programami dla iOS i macOS jest bardzo duża różnica. Pewnie z tego względu część z Was pyta się z poirytowaniem, co to za promocja i dlaczego ja sam przedstawiam takie promocje, gdzie po redukcji aplikacja kosztuje 30 Euro? Uważam, że warto 🙂 a jeśli ktoś ma z tym problem, to jest inne rozwiązanie: abonament w Setapp. Ale tutaj też dostałem po głowie za to, że się nie opłaca dla kilku aplikacji płacić stałego abonamentu. Pamiętajcie, nie wszystko jest za darmo 🙂

Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS na ten weekend.

Wśród aktualnych aplikacji chciałbym zwrócić uwagę na dwie pozycje. Jedna dla iOS i jedna dla macOS.
Dla iPhone’a i iPada mamy aplikację System Activity Monitors. Aplikacja informuje nas o zużyciu miejsca na dysku oraz zużyciu baterii, a wszystko to w formie przyjemnych dla oku liczb i wykresów. Takie aplikacje znane są z macOS, ale w wersji dla iPhone’a nie spotkałem jeszcze tak udanej aplikacji. W tej chwili zamiast 1,09 Euro mamy tą aplikację za darmo.
Dla macOS wybrałem program, za który pewnie mi się dostanie, z wyżej wymienionych powodów, ale uważam, że warto mieć taki program i w nim organizować swoje sprawy do zrobienia. Aplikacja 2Do jest programem do zarządzania zadaniami i projektami stosując metodę GTD. Gdy, ktoś się nauczy tej metody, naprawdę bardzo ułatwia życie, szczególnie ludzi bardzo zabieganych. A dobre narzędzie do stosowania tej metody, to podstawa.
W tej chwili koszt jest zredukowany z 54,99 Euro do 27,99 Euro.

Co jeszcze znajdziemy w promocji na ten weekend?

Po przejrzeniu wszystkich aplikacji rzuca się w oczy sporo ilość gier na macOS. Napewno ucieszy to wszystkich graczy. Poniżej wykaz wszystkich promocyjnych aplikacji dla iOS i macOS na ten weekend.
iPhone & iPad:
Big Photo zobacz w App Store
System Activity Monitors zobacz w App Store
Starman: Tale of Light zobacz w App Store
Flight Unlimited Las Vegas zobacz w App Store
Gas tycoon 2 zobacz w App Store
Final Fantasy VII zobacz w App Store
Anthill zobacz w App Store
Baldur’s Gate zobacz w App Store
Mac:
Any File Info zobacz w App Store
2Do zobacz w App Store
Tropico 4 zobacz w App Store
Command & Conquer zobacz w App Store
 
 

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy