Tanie filmy w iTunes? Tak, można tam kupić naprawdę niedrogie pozycje. Doskonałym przykładem są coraz częściej pojawiające się kolekcje zawierajace kilka tytułów z jednej serii filmowej. Ostatnio pojawił się zestaw pięciu filmów Mission Impossible za 89,99 złotych. 

18 złotych za filmy Mission Impossible

Serii filmów z Tom’em Cruise’m nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest to jedna z najbardziej popularnych serii kina akcji jakie powstały. Widowiskowe sceny, kultowa już muzyka i dużo wybuchów, słusznie stawiają ten tytuł w pierwszej lidze filmów sensacyjnych. Za 89,99 złotych możemy poszerzyć naszą kolekcję o pięć tytułów z serii o najtrudniejszych misjach. W tym zestawie Mission Impossible – jeden film będzie nas kosztował zaledwie 18 zł. 

Tanie filmy w iTunes

To nie jest jedyny zestaw tanich filmów w iTunes. Jeśli dobrze się rozejrzymy to w sklepie Apple można kupić jeszcze kilka tytułów które są łakomym kąskiem dla kinomaniaków. Szczególnie zadowoleni będą fani Christophera Nolana, Star Trek’a, Władcy Pierścieni i Sherlocka Holmes’a. Fani komedii również znajdą coś dla siebie.

Pomimo dominacji usług streamingowych (Netflix, HBO Go) ciągle lubię „mieć” filmy. Od jakiegoś czasu coraz przychylniejszym okiem patrzę na kupowanie ich w iTunes co Wam również polecam.

Mission: Impossible: 5 Movie Collection w iTunes

Może Cię zainteresować: