Select Page

Najlepszy kwartał Apple w zestawieniu z poprzednimi rekordami

Najlepszy kwartał Apple w zestawieniu z poprzednimi rekordami

  • 0
  • 12.02.2018
Redakcja

Wydawało się, że echa konferencji, na której podano wyniki finansowe Apple za 1 kwartał finansowy 2018 (czyli świąteczny kwartał 2017) już przycichły. Jednak nadal są analizowane pod różnymi kątami.

Rekordy w podziale na branże

Apple przyzwyczaiło nas do tego, że systematycznie poprawia własne rekordy sprzedaży. Zdarzyły się w ciągu ostatnich lat drobne wpadki, ale stanowiły wyjątek. Jednak w podziale na kategorie produktów nie wszystkie branże poprawiają swoje wyniki, a niektóre mają swój najlepszy okres dawno za sobą.
Ciekawe zestawienie przygotowała Statista. Na wykresie porównała najnowszy rekordowy kwartał z poprzednimi rekordami każdej z branż Apple, osobno.
Infographic: Apple's Record-Breaking Quarter | Statista You will find more infographics at Statista
Tylko 3 kategorie poprawiały wyniki z zeszłego roku. Rekord przychodu z iPadów jest najstarszy. Ma aż 4 lata. Zaskakująca jest też data poprzedniego najlepszego wyniku sprzedaży produktów „innych”, czyli zegarków, słuchawek, iPodów itp. Apple w tym kwartale pobił rekord sprzed dwóch lat.
O wynikach Apple za miniony kwartał możesz przeczytać tu: APPLE ZAWSTYDZIŁ WALL STREET OGŁASZAJĄC NAJLEPSZY KWARTALNY WYNIK FINANSOWY W DZIEJACH FIRMY

Może Cię zainteresować:

O autorze

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie Mój Mac Magazyn. Pismo z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek. Nie przeocz żadnego wydania.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poradnik do macOS

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!