^

Jak działa HomePod?

Redakcja

12 lutego 2018

Nowy głośnik od Apple – HomePod jest już dostępny w Stanach Zjednoczonych i wybranych krajach Europy. Jeśli chcecie sprawdzić jak wygląda jego obsługa, warto sprawdzić poniższe filmy przygotowane przez firmę Apple.
W trzech minutowych filmach, które pojawiły się na stronie wsparcia technicznego Apple, możemy zobaczyć jak prezentuje się obsługa HomePod’a przy pomocy asystentki głosowej – Siri. W drugim filmie sprawdzimy jak zarządza się odtwarzaniem z górnego panelu dotykowego. Będziemy mogli też poznać gesty podczas obsługi odtwarzanej muzyki. HomePod staje się częścią systemu inteligentnego domu HomeKit. Na ostatnim filmie obejrzymy łatwość konfiguracji tego urządzenia.
HomePod i obsługa poprzez dotyk

Konfiguracji HomePod’a z HomeKit

Siri w HomePodzie

HomePod jest dostępny w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Australii. Niebawem pojawi się również w Niemczech i Francji. Cena głośnika wynosi 349 dolarów.
Oficjalna witryna HomePod – https://www.apple.com/homepod/

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (1)
L

1 komentarz