Select Page

Jak działa HomePod?

Jak działa HomePod?

  • 1
  • 12.02.2018
Redakcja

Nowy głośnik od Apple – HomePod jest już dostępny w Stanach Zjednoczonych i wybranych krajach Europy. Jeśli chcecie sprawdzić jak wygląda jego obsługa, warto sprawdzić poniższe filmy przygotowane przez firmę Apple.
W trzech minutowych filmach, które pojawiły się na stronie wsparcia technicznego Apple, możemy zobaczyć jak prezentuje się obsługa HomePod’a przy pomocy asystentki głosowej – Siri. W drugim filmie sprawdzimy jak zarządza się odtwarzaniem z górnego panelu dotykowego. Będziemy mogli też poznać gesty podczas obsługi odtwarzanej muzyki. HomePod staje się częścią systemu inteligentnego domu HomeKit. Na ostatnim filmie obejrzymy łatwość konfiguracji tego urządzenia.
HomePod i obsługa poprzez dotyk

Konfiguracji HomePod’a z HomeKit

Siri w HomePodzie

HomePod jest dostępny w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Australii. Niebawem pojawi się również w Niemczech i Francji. Cena głośnika wynosi 349 dolarów.
Oficjalna witryna HomePod – https://www.apple.com/homepod/

Może Cię zainteresować:

O autorze

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie Mój Mac Magazyn. Pismo z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek. Nie przeocz żadnego wydania.

Komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poradnik do macOS

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!