Select Page

Apple Music dla studentów w Polsce taniej!

Apple Music dla studentów w Polsce taniej!

 • 2
 • 13.02.2018
Jaromir Kopp

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla studentów. Otrzymali oni możliwość tańszego subskrybowania Apple Music! Już dziś mogą skorzystać z tej oferty: Apple Music dla studentów.

Studenci płacą połowę

„Jeśli studiujesz na uczelni nadającej tytuły naukowe, możesz subskrybować usługę Apple Music z obniżoną ceną subskrypcji przez nawet 48 miesięcy (4 lata). Okres ten nie musi być ciągły”. Tymi słowami wita studentów witryna wsparcia usługi Apple Music. Obniżona cena w Polsce wynosi:
9,99 zł miesięcznie
Czyli o połowę taniej od planu indywidualnego i trzykrotnie taniej od planu rodzinnego, w którym może subskrypcję dzielić do 6 osób.
Apple Music dla studentów w Polsce za 9,99 zł

Wymagana weryfikacja.

Oczywiście Apple nie uwierzy nam na słowo, że jesteśmy studentami uczelni. Będziemy musieli to potwierdzić. Weryfikacja jest przeprowadzana za pomocą systemu UNiDAYS, a dokładnie jego wersji przeznaczonej dla serwisów muzycznych.
Weryfikacja wymaga podania adresu e-mail nadawanego w systemie uczelni, czyli adres musi znajdować się w zarejestrowanej przez uczelnię domenie. Na podany adres, który wstępnie jest weryfikowany przez system, zostanie wysłany link potwierdzający. Niestety z racji zakończenia edukacji na uczelniach jakieś 20 lat temu, nie mogłem sprawdzić dalszego przebiegu procesu. Na szczęście jeden z czytelników potwierdził, że wszystko działa.
Weryfikacja statusu studenta
Jestem ciekaw, czy pracownicy uczelni posiadający wymagane adresy, również będą mogli skorzystać z oferty dla studentów.
Mam nadzieję, że ta wiadomość poprawiła Wam humor, oczywiście jeżeli nie był on już wcześniej dobry w ten piękny wtorkowy poranek 13 lutego 2018 roku.
Dajcie znać, jak usługa Apple Music w wersji studenckiej działa u Was.

Ważne linki:

Uzyskiwanie subskrypcji studenckiej usługi Apple Music
Availability of Apple Music and iTunes Match
 
Apple Music dla studentów działa
Dzięki Arek za sprawdzenie.

Może Cię zainteresować:

O autorze

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii, wyczulony na potrzeby osób niepełnosprawnych i starszych. Tworzy w języku Swift aplikacje na platformy macOS, iOS, tvOS oraz systemy bazodanowe FileMaker. Prowadzi zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży. Autor książki o serwerach NAS „Mój QNAP”. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.

2 komentarze

 1. skurwodaktyl

  u mnie nie działa. nie dostałem maila do weryfikacji, wysyłałem wiadomość na podanego przez nich maila: nic. chciałem zgłosić się do supportu i tyle: We’re not currently available in your country.

  Odpowiedz
 2. SebA

  U mnie zadziałało

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poradnik do macOS

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!