Mamy bardzo dobrą wiadomość dla studentów. Otrzymali oni możliwość tańszego subskrybowania Apple Music! Już dziś mogą skorzystać z tej oferty: Apple Music dla studentów.

Studenci płacą połowę

„Jeśli studiujesz na uczelni nadającej tytuły naukowe, możesz subskrybować usługę Apple Music z obniżoną ceną subskrypcji przez nawet 48 miesięcy (4 lata). Okres ten nie musi być ciągły”. Tymi słowami wita studentów witryna wsparcia usługi Apple Music. Obniżona cena w Polsce wynosi:

9,99 zł miesięcznie

Czyli o połowę taniej od planu indywidualnego i trzykrotnie taniej od planu rodzinnego, w którym może subskrypcję dzielić do 6 osób.

Apple Music dla studentów w Polsce za 9,99 zł

Wymagana weryfikacja.

Oczywiście Apple nie uwierzy nam na słowo, że jesteśmy studentami uczelni. Będziemy musieli to potwierdzić. Weryfikacja jest przeprowadzana za pomocą systemu UNiDAYS, a dokładnie jego wersji przeznaczonej dla serwisów muzycznych.

Weryfikacja wymaga podania adresu e-mail nadawanego w systemie uczelni, czyli adres musi znajdować się w zarejestrowanej przez uczelnię domenie. Na podany adres, który wstępnie jest weryfikowany przez system, zostanie wysłany link potwierdzający. Niestety z racji zakończenia edukacji na uczelniach jakieś 20 lat temu, nie mogłem sprawdzić dalszego przebiegu procesu. Na szczęście jeden z czytelników potwierdził, że wszystko działa.

Weryfikacja statusu studenta

Jestem ciekaw, czy pracownicy uczelni posiadający wymagane adresy, również będą mogli skorzystać z oferty dla studentów.

Mam nadzieję, że ta wiadomość poprawiła Wam humor, oczywiście jeżeli nie był on już wcześniej dobry w ten piękny wtorkowy poranek 13 lutego 2018 roku.

Dajcie znać, jak usługa Apple Music w wersji studenckiej działa u Was.

Ważne linki:

Uzyskiwanie subskrypcji studenckiej usługi Apple Music

Availability of Apple Music and iTunes Match

 

Apple Music dla studentów działa

Dzięki Arek za sprawdzenie.

Może Cię zainteresować: