^

Apple Music dla studentów w Polsce taniej!

Jaromir Kopp

13 lutego 2018

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla studentów. Otrzymali oni możliwość tańszego subskrybowania Apple Music! Już dziś mogą skorzystać z tej oferty: Apple Music dla studentów.

Studenci płacą połowę

„Jeśli studiujesz na uczelni nadającej tytuły naukowe, możesz subskrybować usługę Apple Music z obniżoną ceną subskrypcji przez nawet 48 miesięcy (4 lata). Okres ten nie musi być ciągły”. Tymi słowami wita studentów witryna wsparcia usługi Apple Music. Obniżona cena w Polsce wynosi:
9,99 zł miesięcznie
Czyli o połowę taniej od planu indywidualnego i trzykrotnie taniej od planu rodzinnego, w którym może subskrypcję dzielić do 6 osób.
Apple Music dla studentów w Polsce za 9,99 zł

Wymagana weryfikacja.

Oczywiście Apple nie uwierzy nam na słowo, że jesteśmy studentami uczelni. Będziemy musieli to potwierdzić. Weryfikacja jest przeprowadzana za pomocą systemu UNiDAYS, a dokładnie jego wersji przeznaczonej dla serwisów muzycznych.
Weryfikacja wymaga podania adresu e-mail nadawanego w systemie uczelni, czyli adres musi znajdować się w zarejestrowanej przez uczelnię domenie. Na podany adres, który wstępnie jest weryfikowany przez system, zostanie wysłany link potwierdzający. Niestety z racji zakończenia edukacji na uczelniach jakieś 20 lat temu, nie mogłem sprawdzić dalszego przebiegu procesu. Na szczęście jeden z czytelników potwierdził, że wszystko działa.
Weryfikacja statusu studenta
Jestem ciekaw, czy pracownicy uczelni posiadający wymagane adresy, również będą mogli skorzystać z oferty dla studentów.
Mam nadzieję, że ta wiadomość poprawiła Wam humor, oczywiście jeżeli nie był on już wcześniej dobry w ten piękny wtorkowy poranek 13 lutego 2018 roku.
Dajcie znać, jak usługa Apple Music w wersji studenckiej działa u Was.

Ważne linki:

Uzyskiwanie subskrypcji studenckiej usługi Apple Music
Availability of Apple Music and iTunes Match
 
Apple Music dla studentów działa
Dzięki Arek za sprawdzenie.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. skurwodaktyl

    u mnie nie działa. nie dostałem maila do weryfikacji, wysyłałem wiadomość na podanego przez nich maila: nic. chciałem zgłosić się do supportu i tyle: We’re not currently available in your country.

  2. SebA

    U mnie zadziałało