^
homepod-reklama

Pierwsze reklamy HomePod’a od Apple

Przemysław Marczyński

29 stycznia 2018

26 stycznia 2018 roku Apple rozpoczęło sprzedaż HomePod’a. Głośnik od Apple powinien trafić do pierwszych klientów już 9. lutego. Dziś natomiast możemy obejrzeć pierwsze reklamy które promują HomePod’a.

Minimalizm reklamy HomePod’a

Surowe i pełne brzmienia. Minimalistyczne. Te trzy elementy narzucają mi się gdy oglądam pierwsze reklamy HomePod’a. Piętnastosekundowe spoty reklamowe to zmieniające się w rytm muzyki słowo „HomePod” oddający przy tym klimat brzmienia basu, bitu, zniekształceń i efektów korektora. Wszystko to odbywa się w tonacji biało-czarnej która mimo swoje prostoty skupia naszą uwagę na dwóch najważniejszych elementach: muzyce i produkcie Apple.

Zobacz nowe reklamy HomePod’a

Poniżej możecie obejrzeć najnowszą serię czterech reklam promujących głośnik Apple – HomePod.Zaskakująco dobry dźwięk

To co zastanawia wielu z nas to jakość dźwięku nowego głośnika. Apple w weekend przygotowało pokazy zamknięte dla prasy. MacRumors zebrał opinie „na gorąco” i to co jest bardzo optymistyczne dla Apple to fakt, że większość redakcji bardzo cieplo wypowiada się na temat brzmienia HomePod’a. Mówi się również, że ten głośnik jest bardzo intuicyjny w konfiguracji i obsłudze. Wszyscy jednak zastrzegają, że są to opinie z warunków „sterylnych Apple” jakie firma specjalnie przygotowała na tą okazję. Z ostatecznymi ocenami wszyscy wstrzymują się na rzetelne testy gdy sprzęt trafi do redakcji.
Niestety w Polsce urządzenie nie jest na razie dostępne. Nie wiadomo również kiedy może się pojawić. W pierwszej kolejności HomePod trafia do Stanów Zjednoczonych, Australii i Wielkiej Brytanii. Następnie ma pojawić się w Niemczech i Francji.
Więcej o HomePodzie przeczytacie tutaj.
Oficjalna witryna głośnika od Apple – https://www.apple.com/homepod/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. stargazer

    czy ktos wie czy homepod posiada jakis ekran dotykowy? na zdjeciu cos tam jest na gorze jakby ekran z kolorowa ikonka siri ktora jest ruchoma a Schiller wczesniej cos mowil ze glosniki bez ekranu nie moga byc dobre