^

iMac Pro już dostępny w Polsce

Przemysław Marczyński

8 stycznia 2018

Najpotężniejszy komputer Apple jest już dostępny w Polsce. iMac Pro na którego czekało wielu użytkowników zajmujących się profesjonalnymi zastosowaniami będą mogli kupić praktycznie „od ręki” najnowszego iMac’a.
iMac Pro jest gotowy do wysyłki w sklepie Apple. Na wersję z ośmioma rdzeniami przyjdzie nam czekać zaledwie 1-3 dni. Na mocniejsze procesory będziemy musieli poczekać znacznie dłużej. Wersja dziesięciordzeniowa to czas wysyłki 1-2 tygodnie. Następne modele 14. i 18 rdzeniowe wymuszą na nas dużo cierpliwości. Apple wyśle te komputery za 4-6 tygodni. Komputer też powinien być dostępny u polskich dystrybutorów sprzętu Apple.
Nowego iMac’a Pro można było zamawiać od 14. grudnia. Jednak dopiero teraz sprzęt może trafić do użytkowników zainteresowanych komputerem za prawie dwadzieścia cztery tysiące złotych.
Więcej o iMac’u Pro możecie przeczytać między innymi w dwóch artykułach: O szybkości iMac’a Pro oraz wewnętrznej konstrukcji komputera.
Oficjalna witryna iMac’a Pro – https://www.apple.com/pl/imac-pro/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy