^

iMyFone Umate oraz iMyFone D-Port na Halloween za darmo

Jaromir Kopp

25 października 2017

iMyFone to firma robiąca interesujące narzędzia do „grzebania” w iPhone. Umate był już opisywany na naszych łamach, a o iMyFone D-Port możecie poczytać na stronie producenta.

Jesienne rozdawnictwo

Z okazji jeszcze u nas niezakazanego, anglosaskiego święta, zwanego z pogańska Halloween, iMyFone zdecydowało się na akcję rozdawania bezterminowych licencji na dwa ze swojej bogatej kolekcji narzędzi: iMyFone Umate & iMyFone D-Port.
Pierwszy program służy do oczyszczania pamięci iUrządzeń i potrafi przynieść znaczne korzyści użytkownikom iPhone’ów, którzy nie docenili swoich możliwości gromadzenia treści, programów, filmów i zdjęć. D-Port pozwala na tworzenie kopii danych wybranych programów na dysku komputera m.in. kontaktów, iMessages, SMS-ów, filmów, zdjęć, notatek, zapisów głosowych i innych. Programy są dostępne na macOS oraz Windows.

Promocja trwa do 7 listopada. Szczegóły na stronie iMyFone.

Aby zdobyć bezterminową licencję, wystarczy wejść na stronę, „polubić” lub udostępnić na swoim profilu FB, TT lub Google informację o promocji oraz podać e-mail, na który przyjdzie klucz licencyjny. Już kiedyś skorzystałem z podobnej akcji iMyFone i nie stwierdziłem żadnego nasilenia spamu, czego i Wam życzę.
iMyFone Umate & iMyFone D-Port na Halloween za darmo
Opis iMyFone Umate:

iMyfone Umate, czyli jak zwolnić miejsce w swoim iPhone (iPadzie)

https://mojmac.pl/2016/06/30/imyfone-umate-czyli-zwolnic-miejsce-swoim-iphone-ipadzie/

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. angelares

    nie wykrywa urządzenia na ios 7 i 11.

  2. mantis30

    D-Port można uzyskać udostępniając na TT lub G+, ale Umate wymaga FB – ciekawe skąd taka dyskryminacja…