^

Wielkie otwarcie największego salonu Cortland Apple Premium Reseller!

Jaromir Kopp

14 października 2017

21 października w galerii Wroclavia we Wrocławiu, Cortland uroczyście otwiera swój największy salon Apple Premium Reseller. Oczywiście przy takiej okazji nie może zabraknąć konkursów, nagród, specjalnych cen i innych atrakcji!

Nowa siedziba wrocławskiego salonu Cortland

Jak już informowaliśmy, nowy salon rozpoczyna działalność 18 października, jednak najwięcej atrakcji związanych z otwarciem czeka nas w sobotę 21. Poprzednia lokalizacja w Sky Tower została zamknięta 13 października.

Konkursy, nagrody, przeceny, okazje, warsztaty

Poza zniżkami nawet do 30% na wybrane produkty Apple i niespodziankami dla 100 osób, które pojawią się jako pierwsze, przewidziano również konkursy z nagrodami. Do wygrania będą między innymi: iPhone 8, Apple Watch oraz słuchawki Beats.
Dodatkowo odbędą się warsztaty, a chętni mogą zostać sportretowani przez karykaturzystę rysującego na iPadzie.
Impreza rozpoczyna się o 9.00 w sobotę 21-10-2017 w nowo otwartej galerii Wroclavia tuż za Dworcem Głównym we Wrocławiu!
Więcej informacji o rabatach i atrakcjach na plakacie niżej.
Do zobaczenia we Wrocławiu w największym salonie Cortland Apple Premium Reseller!
Wielkie otwarcie największego salonu Cortland przeceny Wielkie otwarcie największego salonu Cortland konkursy i atrakcje - Mój Mac Patronem medialnym

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. chato.pl

    ” Poprzednia lokalizacja w Sky Tower została zamknięta 13 października.” – sklep w Sky Tower jest nadal otwarty – zlikwidują go dopiero z końcem miesiąca. Do tego czasu stanie się – jak mi powiedział jeden z pracowników – „outletem”, ale … tylko z nazwy, bo ceny pozostaną bez zmian.

  2. neme

    „promocje” wyglądaja na pozbywanie sie śmieci z magazynów.