^

Cortland Wrocław zaprasza do nowej siedziby!

Jaromir Kopp

9 października 2017

Wrocławski salon Cortland Apple Premium Reseller zmienia adres! 18 października rozpoczyna działalność w nowej, większej siedzibie we Wroclavii, a 21 października (sobota) zaprasza na uroczyste Wielkie Otwarcie! Wydarzenia te Mój Mac objął patronatem medialnym.

Cortland Wrocław od 18 października w nowo otwartej Wroclavii

Wroclavia to najmłodsza galeria handlowa, otwierająca swoją siedzibę dla klientów właśnie 18 października. Usytuowana jest w samym centrum Wrocławia, tuż za Dworcem Głównym przy ul. Suchej. W części galerii znajduje się również dworzec Polbus-PKS.

Salon Cortland Apple Premium Reseller usytuowany jest na parterze, pomiędzy wejściami od strony Dworca Głównego.

21 października uroczyste Wielkie Otwarcie!

W sobotę od samego rana na klientów będą czekać wyjątkowe atrakcje i okazje. Dla pierwszych stu osób, odwiedzających salon przygotowano niespodzianki, a konferansjer z Radia Eska Wrocław przez cały dzień będzie prowadzić konkursy z nagrodami.
Oczywiście nie obejdzie się bez specjalnych cen i pokazów. Będzie można wziąć udział w kreatywnych warsztatach dla najmłodszych z Osmo oraz przyjrzeć się jak artysta, za pomocą iPada tworzy karykatury. Można liczyć również na super ceny wybranych produktów Apple. Ich listę podamy niebawem.
Na miejscu spotkacie wysłanników naszej redakcji.
Warto również słuchać wrocławskiego Radia Eska, w którym to na kilka dni przed otwarciem salonu pojawią się konkursy z nagrodami ufundowanymi przez Cortland.
Zapraszamy od 18 października 2017 do nowej siedziby, a 21 października (sobota) na Wielkie Otwarcie Cortland Wrocław! Do zobaczenia.
Strona Cortland Wrocław
Aplikacja Wroclavii w App Store

Cortland Wrocław zaprasza do nowej siedziby! 1

Dotychczasowy salon był mniej lub bardziej oblegany przez cały dzień

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. chato.pl

    Nic już w tym Sky Tower nie zostanie :/

  2. A|S|E kjgrabowski

    będę miał bliżej 😉