^

Aktualizacja macOS High Sierra 10.13

Przemysław Marczyński

6 października 2017

Apple aktualizuje swój nowy system macOS High Sierra 10.3. W informacjach „łaty systemowej” możemy wyczytać, że naprawiono działanie instalatora, usunięto problemy z aplikacją Adobe InDesign i programem pocztowym Mail.
Wydaje się jednak, że zmian jest znacznie więcej niż te o których mowa w podstawowym opisie poprawek. Sama paczka aktualizacji waży aż 915 MB.
macoshighsierra-suplement
Apple nie zmienia również numeru systemu. Zazwyczaj takie aktualizacje otrzymywały dodatkową cyfrę po kropce – przykładowo 10.13.1. W tym przypadku nie zmieniło się jednak nic, a w informacji o nowej wersji pojawia się jedynie słowo „Uaktualnienie uzupełniające”. Zmienia się jednak rewizja programu. Poprzednia wersja systemu miała numer 17A365 zaś po aktualizacji otrzymujemy dla macOS 10.13 oznaczenie 17A405.
Aktualizacji dokonacie poprzez kliknięcie w Jabłko (lewy górny róg ekranu), a następnie App Store i Uaktualnienia. Plik z aktualizacją można również porbać pod tym adresem.
Więcej o nowościach w macOS High Sierra pisaliśmy tutaj.
Oficjalna strona systemy macOS 10.13 – https://www.apple.com/pl/macos/high-sierra/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. mjmmm

    dupa nadal nie działa D2LoD 🙁