^

Nowy iOS 11.0.2 już dostępny

Przemysław Marczyński

4 października 2017

Apple opublikowało nową aktualizację iOS 11. Druga poprawka do najnowszego mobilnego systemu,e skupia się przede wszystkim na usunięciu problemu w iPhone 8, gdzie podczas dzwonienia rozmówcy narzekali na dziwne „trzaski”. Jednak to nie wszystkie usprawnienia w niej zawarte.
Kilka dni od ostatniej aktualizacji powinniśmy ponownie wejść w Ustawienia / Ogólne / Uaktualnienia i pobrać ponad 250 MB danych z nową wersją iOS 11. Wszyscy którzy odnotowali problemy z załącznikami w e-mailach oraz „znikającymi zdjęciami” powinni odnotować poprawę działania tych aplikacji.

Szybka reakcja Apple

Możemy narzekać, że Apple za często podsyła nam nowe wersje systemu. Patrząc z drugiej strony na taką praktykę warto docenić, że „łatanie” iOS 11 nie jest spychane na drugi plan i aktualizacje pojawiają się na bieżąco. U programistów jest już obecna wersja iOS 11.1. Możemy zatem być pewni, że kolejne wersje systemów ukażą się w niedalekiej przyszłości.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy