^

Apple udostępniło iOS 11.0.1 zawierający poprawki błędów

Jaromir Kopp

26 września 2017

Apple udostępniło iOS 11.0.1 w tydzień po opublikowaniu najnowszej „dużej” aktualizacji do iOS 11. Niestety nie podano zbyt wielu informacji poza standardową „iOS 11.0.1 zawiera poprawki błędów i usprawnienia dla twojego iPhone i iPada”.

Apple udostępniło iOS 11.0.1

Co interesujące, informacja podana jest w języku agielskim. Aktualizacja zajmuje na iPhonie 7 Plus 279 MB, a iPadzie Air 2 275 MB.
iOS 11.0.1 iPhone
Aby aktualizować system należy wejść w Ustawienia i dalej Ogólne -> Uaktualnienia.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. Paweł Nyczaj

  Co ciekawe uczestnicy programu publicznych beta testów muszą najpierw usunąć profil iOS Beta Software Profile i zrestartować iPhone lub iPad, bo inaczej aktualizacja nie wyświetli się na urządzeniu, ale będzie można ją pobrać przez iTunes. Napisali o tym na MyApple.pl i faktycznie tak jest

  • Marix43

   Jak wyłączyć profil bety?

   • Paweł Nyczaj

    @Marix43 trzeba go usunąć, zrestartować telefon i po aktualizacji iOS ponownie pobrać ze strony https://beta.apple.com/sp/betaprogram/ otwartej na urządzeniu iOS. Można też pobrać iOS 11.0.1 poprzez iTunes