^

Nowe bety wszystkich systemów od Apple, już u deweloperów

Jaromir Kopp

27 września 2017

Nowe bety wszystkich systemów od Apple trafiły już do deweloperów. Są to: macOS 10.13.1, iOS 11.1, watchOS 4.1, tvOS 11.1 oraz dodatkowo Xcode 9.1.

Nowe bety wszystkich systemów

Pobieżna analiza notek do wydań pokazuje, że choć numer zwiększył się o całą „jedną dziesiątą”, to w systemach są głównie poprawki i drobne udoskonalenia. Jednak jest wyjątek…

watchOS 4.1 i Radio

W najnowszej wersji zegarka pojawi się aplikacja Radio. Ma ona działać bez WiFi, nawet gdy będziemy poza zasięgiem iPhonie i zapewnia dostęp do Beats 1 i ponad 40 innych stacji. Obsługiwana będzie rownież biblioteka muzyczna iCloud i Apple Music. To niestety tylko na zegarkach s3 „komórkowych”.
Niebawem zdam Wam relację z tego, jak to działa, jak tylko uporam się z aktualizacjami.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy