^

iPad + iOS 11. Nowe poradniki od Apple

Redakcja

20 września 2017

Apple opublikowało kolejne reklamy z serii iPad + iOS 11 na swoim kanale w serwisie YouTube. Te trzy niespełna minutowe klipy poradnikowe pokazują, jak można wykorzystać potencjał nowego systemu i naszego tabletu.
Dobrze wiemy, że Apple potrafi robić doskonałe reklamy. Nawet z tak prostej i krótkiej poradnikowej formy potrafi stworzyć wciągającą opowieść. Tak jest też tym razem. Na nowych filmikach z serii iPad + iOS 11 zobaczymy współpracę nowego systemu iOS 11 i iPada z dwoma ciekawymi aplikacjami. Pierwsza, to znany wszystkim Pixelmator, a druga to program do tworzeni notatek GoodNotes. Oprócz tego Apple zademonstrował  współpracę urządzeń przy pomocy Uniwersalnego schowka. Zresztą zobaczcie sami.

iPad + iOS 11


Przedstawiony w filmie program Pixelmator dla systemu iOS znajdziemy tutaj.

Zaprezentowana na filmie aplikacja GoodNotes jest dostępna w AppStore.

Aby skorzystać z możliwości przedstawionego na filmie  Uniwersalnego Schowka, urządzenia muszą mieć włączone Wi-Fi, Bluetooth oraz funkcję Handoff. Można to zrobić w Ustawieniach na  urządzeniach iOS. Wszystkie nasz urządzenia muszą być zalogowane do iCloud z użyciem tego samego AppleID.

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy