Wybierz Strona

IKEA Place będzie dostępna w Polsce!

IKEA Place będzie dostępna w Polsce!

  • 0
  • 20.09.2017
Jaromir Kopp

Aplikacja IKEA Place będzie dostępna w Polsce i to już niebawem. Obecnie jest dostępna w USA i Kanadzie i aby ją przetestować musiałem odkurzyć moje amerykańskie Apple ID.

IKEA Place będzie dostępna w Polsce

Aktualizacja [2017-10-06]: IKEA Place wreszcie dostępna w Polsce.
Taką informację otrzymałem od Pani rzecznik IKEA. Aplikacja będzie dostępna i to już za niespełna dwa tygodnie: 29 września.
Niestety sytuacja się zmieniła. Choć aplikacja Ikea Place dostępna w sklepie US została już spolszczona, to nadal nie możemy jej pobrać w Polsce i nie ma ona podłączenia do polskiego sklepu Ikea.
Ikea Palce w Polsce się opóźni
 
Ikea Place już częściowo po polsku
IEKA Palces informacja pani rzecznik
Skąd tyle szumu o tę aplikację? A to dlatego, że IKEA jest największą i zdecydowanie najbardziej rozpoznawalną marką, która „zainwestowała” w ARKit Apple z iOS 11 i moim zdaniem zrobiła to dobrze.
Aplikacja w prosty i intuicyjny sposób pozwala na rozmieszczenie modeli 3D mebli z katalogu IKEA, a jej konfiguracja za pomocą „dialogu” jest całkiem sympatyczna.
Na razie pokażę Wam kilka zdjęć z ekranu, jakie wykonałem podczas testów, co pozwoli Wam wstępnie ocenić program przed 29 września.
IEKA Palces ekrany

O autorze

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii, wyczulony na potrzeby osób niepełnosprawnych i starszych. Tworzy w języku Swift aplikacje na platformy macOS, iOS, tvOS oraz systemy bazodanowe FileMaker. Prowadzi zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży. Autor książki o serwerach NAS „Mój QNAP”. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!