^

IKEA Place będzie dostępna w Polsce!

Jaromir Kopp

20 września 2017

Aplikacja IKEA Place będzie dostępna w Polsce i to już niebawem. Obecnie jest dostępna w USA i Kanadzie i aby ją przetestować musiałem odkurzyć moje amerykańskie Apple ID.

IKEA Place będzie dostępna w Polsce

Aktualizacja [2017-10-06]: IKEA Place wreszcie dostępna w Polsce.
Taką informację otrzymałem od Pani rzecznik IKEA. Aplikacja będzie dostępna i to już za niespełna dwa tygodnie: 29 września.
Niestety sytuacja się zmieniła. Choć aplikacja Ikea Place dostępna w sklepie US została już spolszczona, to nadal nie możemy jej pobrać w Polsce i nie ma ona podłączenia do polskiego sklepu Ikea.
Ikea Palce w Polsce się opóźni
 
Ikea Place już częściowo po polsku
IEKA Palces informacja pani rzecznik
Skąd tyle szumu o tę aplikację? A to dlatego, że IKEA jest największą i zdecydowanie najbardziej rozpoznawalną marką, która „zainwestowała” w ARKit Apple z iOS 11 i moim zdaniem zrobiła to dobrze.
Aplikacja w prosty i intuicyjny sposób pozwala na rozmieszczenie modeli 3D mebli z katalogu IKEA, a jej konfiguracja za pomocą „dialogu” jest całkiem sympatyczna.
Na razie pokażę Wam kilka zdjęć z ekranu, jakie wykonałem podczas testów, co pozwoli Wam wstępnie ocenić program przed 29 września.
IEKA Palces ekrany

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy