^

Dziesiąta beta systemu iOS 11

Redakcja

7 września 2017

Jeśli można byłoby przeliczać stopień dopracowania systemu na liczbę wersji beta, które zostały wydane przed jego oficjalną prezentacją, to powinniśmy się spodziewać, że z iOS 11 nie będziemy mieli problemów. Wczoraj pojawiła się dziesiąta beta systemu iOS 11. Po niecałym tygodniu od wydania ostatniej wersji i trzech miesiącach od premiery na WWDC.
Dziesiąta beta iOS 11
iOS 11 wprowadza kilka znaczących zmian w obsłudze systemu, jak konfigurowalne centrum sterowania i nowy ekran blokady, który został połączony z Centrum powiadomień. Zobaczymy także wiele innych funkcji i udoskonaleń. Nowy system jest również największą aktualizacją dla iPada, z nowym Dockiem, który wprowadza nowe rozwiązania dla wielozadaniowości, aplikację ułatwiającą zarządzanie plikami, ulepszone wsparcie dla Apple Pencil czy funkcję „przeciągnij i upuść”. Wielką nowością jest ARKit (system rozszerzonej rzeczywistości) dla deweloperów. Przyniesie on wiele nowych aplikacji i gier do nowych urządzeń z iOS, a nowy pakiet Core ML SDK umożliwi programistom tworzenie inteligentnych aplikacji.
Zbliżamy się do końca procesu testowania wersji beta i w najbliższy wtorek najprawdopodobniej otrzymamy dostęp do oficjalnej wersji systemu. Jeśli zależy Wam na poznaniu najnowszych systemów operacyjnych Apple, bez względu na fakt, że premiera jest tuż, tuż. Nic prostszego. Wystarczy dołączyć do programu publicznych testów beta. Jak zarejestrować się do tego programu i zainstalować iOS 11 na swoich urządzeniach? Całą procedurę znajdziecie tutaj.  Pamiętajcie tylko o tym, że oprogramowanie w wersji beta nie zawsze jest stabilne i może znacząco odbiegać wydajnością od podstawowej wersji systemu. Robicie to na własną odpowiedzialność więc lepiej nie używać do testów urządzenia służącego do codziennej pracy.

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy