^

Ósme bety systemów od Apple

Redakcja

29 sierpnia 2017

Czekamy z niecierpliwością na oficjalne wydania najnowszych systemów operacyjnych firmy Apple. Nowy iOS, tvOS w wersji 11 oraz i watchOS 4 z pewnością ujrzą światło dzienne już 12 września. Wtedy to prawdopodobnie odbędzie się prezentacja nowych urządzeń z Cupertino. Niestety nie wiemy, czy przy tej okazji zostanie udostępniony również system macOS High Sierra, gdyż w przeszłości różnie z tym bywało.
Ośme bety systemów od Apple
Dynamika publikacji nowych bet jest wysoka. Praktycznie co tydzień dostajemy nowe wydania testowych wersji systemów operacyjnych. Wczoraj Apple udostępniło programistom zarejestrowanym w Apple Developer Center ósme wersje beta systemów mobilnych oraz macOS High Sierra 10.13. Pojawiły się także ich siódme publiczne wersje beta. Czuć, że systemy nabierają już ostatecznego kształtu i nie widać w nich wielu zmian wizualnych, jak miało to miejsce w poprzednich wersjach.
Jeśli zależy Wam na poznaniu najnowszych systemów operacyjnych firmy bez względu na fakt, że premiera jest tuż, tuż. Nic prostszego. Wystarczy dołączyć do programu publicznej bet firmy Apple. Jak zarejestrować się do tego programu publicznej bety i zainstalować iOS 11 na swoich urządzeniach? Całą procedurę znajdziecie tutaj.
Pamiętajcie tylko o tym, że oprogramowanie w wersji beta nie zawsze jest stabilne i może znacząco odbiegać wydajnością od podstawowej wersji systemu. Robicie to na własną odpowiedzialność więc lepiej nie używać do testów urządzenia służącego do codziennej pracy.
Życzymy miłej zabawy i odliczamy dni do oficjalnej premiery najnowszych systemów operacyjnych firmy Apple.
Zdjęcie

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy