^

Siódme bety systemów od Apple

Redakcja

22 sierpnia 2017

Apple ciężko pracuje nad przygotowaniem swoich najnowszych systemów operacyjnych. Nie ma się czemu dziwić, gdyż oficjalna wersja systemu iOS z pewnością zostanie udostępniona we wrześniu, wraz z premierą nowych iPhone’ów. Na macOS pewnie będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, jak to dotychczas miało miejsce. Na razie możemy cieszyć się z publikacji kolejnych wersji beta.
Wczoraj firma Apple udostępniła programistom zarejestrowanym w Apple Developer Center siódme wersje beta systemu iOS 11, tvOS 11 oraz macOS High Sierra 10.13. Pojawiły się także szóste publiczne wersje beta tych systemów. Nowe bety zbliżają się już do ostatecznego kształtu i nie ma w nich już tak spektakularnych zmian, jak w poprzednich.
W systemie iOS widać największy ruch. Dokonano tam między innymi zmian ikony aplikacji muzycznej w widgecie odtwarzania w centrum sterowania. Tam również pojawił się żółty wskaźnik zbyt wysokiego poziomu głośności dla użytkowników z UE. Dodano także możliwość włączenia bluetooth w trybie samolotowym.
Jeśli zależy Wam na poznaniu najnowszych systemów operacyjnych firmy Apple jeszcze przed oficjalną premierą. Nic prostszego. Wystarczy dołączyć do programu publicznej bet firmy Apple. Jak zarejestrować się do tego programu publicznej bety i  zainstalować iOS 11 na swoich urządzeniach? Całą procedurę znajdziecie tutaj.
Pamiętajcie tylko o tym, że oprogramowanie w wersji beta nie zawsze jest stabilne i może znacząco odbiegać wydajnością od podstawowej wersji systemu. Robicie to na własną odpowiedzialność więc lepiej nie używać do testów urządzenia służącego do codziennej pracy.
A my tymczasem czekamy z niecierpliwością na oficjalne wydanie systemów firmy Apple.
Zdjęcie

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy