^

macOS 10.12.1 Beta 3

Redakcja

5 października 2016

Prace nad poprawą wydajności systemu macOS trwają w najlepsze. Do publicznych testów trafiła kolejna odsłona wersji 10.12.1. W opisie aktualizacji nie ujawniono czego dotyczą zmiany. Można jednak wnioskować, że skupiono się na wydajności oraz rozmaitych błędach jakie zgłaszają użytkownicy pierwszego wydania.
macOS Sierra został wydany niespełna miesiąc temu i od tego czasu mocno angażuję uwagę inżynierów w Apple aby usprawnić systemu. Jeśli chcesz dołączyć do grona osób testujących najnowszy system operacyjny Apple zapraszamy do przeczytania naszego poradnika jak dołączyć do grupy beta-testerów.
Więcej o samym macOS Sierra przeczytacie na oficjalnej stronie Apple – http://www.apple.com/pl/macos/sierra/

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. Pawel Korek

  Zainstalowałem pierwszego dnia. Wywaliłem kolejnego.
  Strasznie irytował mnie wygląd mail.app i inne drobnostki, ale przeszkadzały mi one w pracy.

 2. Krzysztof Kwiatkowski

  Ja czekam, już w tej chwili chyba na wersję 10.12.2 bo to co czytam nie zachęca do instalacji. Jak zaczynałem od 10.8 to każdy następny system był coraz lepszy, a teraz co nowszy to gorszy i same jakieś niedoróbki. Ale tak to jest jak chce się wydawać nowy system co roku.

 3. Chris

  Nie jest tak źle. zdecydowanie lepiej zarządza energią. Bateria zyskała dodatkową godzinę – pracuję na MacBook 1,2 GHz i5. Wersja zainstalowana to 10.12. Wszystko działa – siri nie testowałem jeszcze.