^

Zapis audycji o kwietniowym wydaniu Mój Mac Magazynu w Tyflo Radiu!

Jaromir Kopp

25 kwietnia 2016

Jak obiecywaliśmy dla tych, którzy nie mogli słuchać „na żywo” jak Jaromir Kopp opowiada w Tyflo radiu o kwietniowym wydaniu Mój Mac Magazynu „Apple bez barier”, został udostępniony zapis audycji w formie podcastu.

O Mój Mac Magazyn „Apple bez barier” w Tyflo Radiu

Posłuchajcie rozmowy o najnowszym numerze Mój Mac Magazynu „Apple bez barier”, która została wyemitowana w czwartek (2016-04-21) o 19.00 Tyflo Radiu. Jaromir Kopp opowiadał w niej o tym, jak doszło do wydania tego wyjątkowego numeru, o wersji audio, która powstała dzięki wsparciu Orange, o kulisach pracy w redakcji, planach i innych ciekawostkach. Mowa była również o akcji #WroAccessible16, nad którą Mój Mac Magazyn sprawuje patronat medialny. Ponieważ i redaktor prowadzący i Jaromir mieli tendencje do „dryfowania” wyszły w sumie aż dwie godziny programu.
Link do strony: http://www.tyflopodcast.net/moj-mac-magazyn/
Bezpośredni link do pliku audio: http://www.tyflopodcast.net/pobierz.php?id=2781&plik=0

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy