^

Mój Mac Magazyn w wersji audio

Przemysław Marczyński

19 kwietnia 2016

Wczoraj oddaliśmy Wam bardzo ważny numer w historii naszych publikacji. W Mój Mac Magazyn jedną z idei jaka nam przyświeca edukacja i właśnie ją postawiliśmy na bardzo wysokim podium podejmując się tematu „Dostępności”. Znając bogaty zakres materiału jaki zawiera się w kwietniowym wydaniu zapragnęliśmy ubrania tego numeru w słowo, tak aby wiedza jaka znajduje się na stronach magazynu dotarła do jeszcze większej ilości osób w tym przede wszystkim do osób niewidomych.

Chcemy aby ten numer był jak najbardziej dostępny dla osób niewidomych

Dlatego przy olbrzymiej pomocy Orange Polska udało nam się przygotować profesjonalnego audiobooka. Tak jak dbamy o każdy szczegół magazynu tak również wersja audio miała być na najwyższym poziomie. Za realizacją tego przedsięwzięcia nie mógł zatem stanąć nikt inny jak Audioteka.
Do nagrań zatrudniono dwóch lektorów: Leszka Filipowicza i Macieja Więckowskiego. Dzięki temu wywiady z Tomaszem Sekieslkim – dziennikarzem oraz Grzegorzem Kozłowskim, przewodniczącym Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym brzmią doskonale. Materiału wyszło na prawdę dużo. Audiobook trwa ponad cztery godziny (04:08:16). Wersja dźwiękowa magazynu jest do pobrania w Audiotece za symboliczne 1 zł.

Cieszymy się bardzo z dwóch rzeczy

Po pierwsze, że magazyn o tak ważnej tematyce dotrze do osób które potrzebują tej treści i która jest w stanie pomóc im w codziennym życiu. I druga równie ważna sprawa, że udało nam się znaleźć ludzi bez których realizacja wersji audio nie doszła by do skutku. Szczere podziękowania dla Orange Polska i Audioteka. Dziękujemy za zaufanie i pomoc.
Was drodzy Czytelnicy zapraszamy wyjątkowo do słuchania.
Mój Mac Magazyn w Audiotece – http://audioteka.com/pl/audiobook/moj-mac-magazyn

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. Krzysztof

    Fenomenalna wiadomość! jestem fanem audiobooków bo nie zawsze jest czas na poczytanie dlatego lecę do audioteki.
    Szkoda że każdy numer nie jest w audiobooku.
    Pozdrawiam

  2. Lokinpl

    Pomysł mi się bardzo podoba. Mam nadzieję, że pomysł przypadnie wszystkim do gustu i będzie przesłanka do kontynuowania takiej realizacji w kolejnych numerach Mój Mac Magazyn!